fbpx
Ekologické závesy, ktoré vás naučia šetriť vodou počas sprchovania

Ekologické závesy, ktoré vás naučia šetriť vodou počas sprchovania

Určite sa zhodneme na tom, že sprchovanie nie je vždy iba o samotnom sprchovaní.

Pre mnohých z nás dokonca nejde ani o rutinu, ktorou si skracujeme deň. V sprche spievame, tancujeme a najlepšieho spoločníka nám robí hadica a kohútiky. Pod sprchou dokážeme stráviť hodiny. Nechce sa nám z nej vyjsť, a tak na seba lejeme stále viac a viac teplej vody, až strácame pojem o tom, koľko sme jej nakoniec minuli. A keď príde mesačné vyúčtovanie spotreby vody, nestačíme sa čudovať. Ako tento problém vyriešiť?

S riešením prišla britská návrhárka Elisabeth Buecherová, ktorá sa špecializuje na inakosť a všetko späté so životným prostredím a jeho ochranou. Hovoríme o originálnom nápade, ako šetriť vodou aj u vás v kúpeľni. Zostrojila také závesy, ktoré sa po štyroch minútach nafúknu do podoby ,,ostrých” špicov a bránia tak v sprchovaní, no zároveň šetria vodou. Skvelý nápad, čo poviete?

Zdroj: Elisabethbuecher.com
Zdroj: Elisabethbuecher.com
Zdroj: Elisabethbuecher.com

Zdroj: http://www.elisabethbuecher.com/22.html

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Pichanie v sprche? Po 4 minútach budete musieť odísť!
Google+ Linkedin
Michaela Imrišková

Prezývajú ma Miška Imriška a som presne ten typ, ktorý každé ráno vstáva s nadšením, pretože ide robiť to, čo ho napĺňa a robí šťastnou. Milujem ten pocit, keď cítim, že to, čo robím, má zmysel. Hovorí sa, že nič z neba nepadne, ale ja som zrejme výnimka. Zaujímam sa o kultúru, umenie, módu, veľmi rada rozprávam, píšem (najmä blogy), čítam, kreativita je moja druhá stránka, milujem estetiku, mám zmysel pre detail a vyžívam sa v maličkostiach. V hlave si dokážem tvoriť pútavé príbehy bez zbytočného klišé, mám radosť z učenia sa nových vecí a nerobí mi problém vyjadriť svoj názor aj pred veľkým publikom. Ak práve nie som online, tak určite niečo pečiem, čítam, hrám sa so psíkom alebo tvorím vlastné módne koláže.