fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ekoprodukty sa tešia veľkej obľube. Tatá solárna lampa ti ponúkne viac než svetlo!

Máte tip? napíšte nám mailom

Solárna lampa od POWERplus ponúka majiteľom nielen svetlo!

Na ekológiu sa v dnešnom svete kladie veľký dôraz. Mnohé spoločnosti začínajú vyrábať ekoprodukty, na cestách rastie množstvo elektromobilov, ktoré by mali chrániť životné prostredie. Prírodu a životné prostredie môžeme šetriť aj my doma, a to pomocou ekoproduktov.

Spoločnosť POWERplus ponúka solárnu lampu s 24 ultrasvietivými LED diódami, ktorú možno nabiť prostredníctvom dynama, ktoré je umiestnené v spodnej časti; solárneho panelu, ktorý je integrovaný na vrchnej časti, alebo pomocou nabíjačky. Lampa, ktorá svojim tvarom pripomína lampáš však v sebe ukrýva aj USB výstup a môže fungovať ako powerbank a tak sa nemôže stať, aby sa Váš mobilný telefón vybil!

15451045_10209947946248991_1071063381_n

Solárna lampa, ktorá poslúži i doma sa perfektne hodí do záhrady ale i na večery strávené pod stanom, na letné opekačky alebo na chaty, v ktorých nie je zavedený elektrický prúd. Vďaka praktickému háčiku, ktorý je umiestnený na rukoväti, si ju môžete i zavesiť. Používateľ si na nej dokonca môže nastaviť i to, ako jasno má svietiť. Nielen mladí ľudia si lampu môžu vziať zo sebou na festivaly či na nočné prechádzky do lesa.

Prečítajte si tiež:
Pozrite sa ako sa vedia bozkávať mladí Slováci!

lkm11

15356984_10209947936168739_2142449842_n

Túto multifunkčnú solárnu lampu, rovnako ako množstvo iných, kvalitných ekoproduktov môžete nájsť na webovej stránke ECOPRODUKT.SK

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií