fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Elton John: Počas svojho koncertu sa pomočil. Odvtedy nosí plienku

Máte tip? napíšte nám mailom

Potreba, ktorú si Elton John mohol nechať na neskôr. Známemu spevákovi sa podarilo pomočiť počas jedného zo svojich koncertov. Musel začať nosiť plienku.

Šokujúce priznanie

Napriek značne intímnej téme, Elton John nie je vôbec skúpy na najmenšie detaily. V rozhovore so známym írskym moderátorom Grahamom Nortonom sa rozhovoril o jednom zo svojich koncertov, ktoré odohral v roku 2017. Počas neho sa pomočil priamo na pódiu pred tisíckou fanúšikov. Dôvodom jeho úniku moču bola v tom čase diagnostikovaná rakovina prostaty. Vďaka operácii, ktorá mu zachránila život však stratil úplnu kontrolu nad svojimi telesnými tekutinami. Aj z toho dôvodu bol známy homosexuálny spevák nútený nosiť plienku.

„Keby to tak boli vedeli”, smial sa Elton John pri spomienkach na túto situáciu počas rozhovoru na kanále BBC1. “Presne v momente, keď som spieval, som aj cikal do plienky,” dodáva s úsmevom spevák.

Elton John zvíťazil nad rakovinou prostaty

Aby sa spevák úspešne vyliečil z rakoviny, podstúpil niekoľko cyklov chemoterapie. Potom, čo strávil niekoľko dní v nemocnici domnievajúc sa, že je mimo ohrozenia utrpel ďalšiu ranu. Jeho organizmus bol napadnutý zriedkavou infekciou, ktorá ho mohla zabiť.  “V noci sám, blízko smrti, som sa modlil. Prosím, nenechaj ma zomrieť. Dovoľ mi znovu vidieť moje deti a daj mi viac času,” priznáva Elton John vo svojej knihe a zároveň dodáva: “Ak chcete žiť dlhšie, musíte sa naučiť žiť a spomaliť. “

Tajomstvo Eltona Johna

Nebolo to prvýkrát, čo sa Elton John rozprával o svojich zdravotných problémoch po podstúpených operáciach. V roku 1976, keď prišiel o vlasy a ako sám hovorí “vyzeral ako Shrek”, išiel na parížsku kliniku, kde podstúpil transplantáciu vlasov. Podstúpenie tohto zákroku však v tom čase neboloa dobrou voľbou. Jednalo sa o novú metódu, ktorá ešte nebola preskúmaná.

„Bolo to neskutočne bolestivé a nefungovalo to. Možno to súviselo s drogami, ktoré som v tom čase užíval,” priznáva Elton John. Módni poradcovia mu odporúčali klobúky, ktoré však nepatrili k jeho obľúbeným kúskom. Tajomstvo jeho súčasných hustých vlasov je teda parochňa.

Čítajte tiež:

Barack Obama: Z jeho dcéry vyrástla neuveriteľne sexy žena

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií