Emma Drobná prichádza s novou piesňou a futuristickým videoklipom

Emma Drobná prichádza s novou piesňou a futuristickým videoklipom

reklama

Technológie nás sprevádzajú na každom kroku. To sa odráža nielen v bežnom živote, ale aj v tvorbe umelcov.  To, že motívom novej skladby od Emmy Drobnej je práve umelá inteligencia, nie je náhoda. Ide totiž o skladbu k slovenskému filmu „Dôverný nepriateľ“.

Napínavý triler o tom, ako môžu technológie ovplyvňovať náš život, dopĺňa skladba od talentovanej Slovenky Emmy Drobnej s názvom „Try“. Vo futuristickom videoklipe sa prelínajú scény z filmu s pohľadom na krásnu Emmu ako formu umelej inteligencie.

reklama

Text piesne napísala Emma Drobná, hudbu zložili Oliver Žilák, Peter Graus, Tomáš Zubák, Juraj Kmety a videoklip režíroval Samuell Hoffman. Necháte sa zlákať?

 

 

Zdroj: youtube.com

Foto: https://hudba.zoznam.sk/spravy/10-09-2018-emma-drobna-sa-v-novom-klipe-k-skladbe-try-meni-na-umelu-inteligenciu/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  AKTUALIZOVANÉ: Cover We Are The World od "Slovakia All Stars" je hotovou tragédiou... Pokiaľ si nepozrieš tieto vtipy!
reklama
Google+ Linkedin

Autor príspevku:

Písanie, káva, knihy, filmy a móda, to sú moje vášne, ktoré ma sprevádzajú celý život. Študovala som právo, ale bez písania by moje dni boli prázdne. Držím sa toho, že základom každej činnosti by malo byť nadšenie, ktoré je ako korenie a dodáva veciam správnu príchuť. Človek toho nepotrebuje v živote veľa, aby bol šťastný. Za všetko hovorí tento citát od Starry Neely Blade: „Nepotrebovala veľa, chcela naozaj málo. Milé slovo, úprimnosť, čerstvý vzduch, čistú vodu, záhradu, bozky, knihy na čítanie, ochranné ramená a milovať a byť milovaná.“