fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Erotický večierok futbalistov slávneho klubu obšťastňovalo 22 Talianiek

Máte tip? napíšte nám mailom

Hviezdy futbalového klubu Manchester city to zobrali s oslavami vážne. Na svoj večierok si totiž pozvali 22 Talianiek, ktoré sa im mali venovať počas celého večera. Dievčatá boli ubytované v luxusnom hoteli za nemalé peniaze. Ako sa však zdá, klubu to vôbec neprekážalo.

22 modeliek v spoločnosti futbalistov

Ich prítomnosť mala zostať pravdepodovbne utajená, avšak to by nemohli mať dievčatá instagramové kontá. Na svojich účtoch niektoré dokonca zverejnili aj fotky zo spomínaného večera v hoteli. Mimochodom, noc stála v prepočte 175 eur.

Dievčatá sa ubytovali tu:

Zdroj: thesun.uk

Niektoré z modeliek dokonca zverejnili aj dôkaz, že tam naozaj sú

Zdroj: Instagram

Zadky musia byť…

Zdroj: Instagram

Ešte fotka v areáli

Zdroj: Instagram

A takto nahodené šli na večierok

Zdroj: Instagram

Manželky a priateľky futbalistov budú iste nadšené. Otázne však je, či o tom samotní členovia tímu vedeli. Jeden z organizátorov večierku sa vyjadril takto:

„Chlapci toto mali ako náhradný vianočný večierok.”

Párty sa konala v štýle Bunga bunga

Ako bolo už spomenuté, dievčatá boli chlapcom „privezené” výsostne na zábavu. Nie je to však prvýkrát v histórií, čo si futbaloví hráči vyhodili z kopýtka. V marci minulého roku si na podobnú párty pozvali hráči klubu Juventus vrátane Cristiana Ronalda až 60 modeliek, čiže sa zdá, že hráči futbalového klubu Manchester city majú čo dobiehať.

Prečítajte si tiež:
Dievča napísalo list. Keď raz budem mať syna, toto si prečíta pri svojich 16-tych narodeninách!

Dievčatá odišli až na druhý deň

Je jasné, že dievčatá strávili s futbalistami spoločnú noc, nakoľko ich check out bol až na druhý deň a boli odfotené pri raňajkách. Manažér ich futbalového klubu sa vyjadril, že chlapci si mohli robiť čo chceli a čo uznali za vhodné. Je to vraj ich vec a on tam nie je na to, aby ich kontroloval, ale menežoval. Tak to mu držíme palce, aby zadaní členovia tímu nedostali doživotné domáce väzenie.

Prečítajte si tiež:

KONEČNE: NAKA zadržala generálneho prokurátora Dobroslava Trnku

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií