fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Escape the Fate sa vďaka novému klipu dostali na výsluch!

Máte tip? napíšte nám mailom

Escape the Fate, americká post-hardcore/metalcorová skupina z Las Vegas, ktorá vznikla v roku 2005, žne úspechy v celom metalovom svete, teraz vydáva nový klip!

Kapela vydala doteraz 5 albumov. Prvý bol ešte s pôvodným spevákom Roonie Radke. Neskôr zmenili štýl z emo na mäkší hard rock. V roku 2010 vydali rovnomenný album ako ich skupina, ktorý bol v ich kariére najúspešnejší. Mal podstatne ťažší a rýchlejší zvuk, veľké plus bolo že každá skladba bola rozdielna.

Najnovší album vydala kapela v minulom roku s názvom “Hate me”. Hudobne je tento počin skôr do nu-metalového štýlu, no pri niektorých pesničkách vôbec na tvrdosti nepoľavili.

Najnovší singel je po hudobnej stránke mäkší, no svižný. Vizuálne je možno až príliš jednoduchý, ale vďaka správnemu strihu je klip energický.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií