fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Estónsky minister obrany pricestoval do hlavného mesta Ukrajiny a odovzdal novú vojenskú pomoc

Hanno Pevkur zároveň ohlásil ďalší balík estónskej vojenskej pomoci Kyjivu, ktorú majú tvoriť zbrane a vybavenie síl špeciálnych operácií.

Máte tip? napíšte nám mailom

26.2.2023 (SITA.sk) – Estónsky minister obrany Hanno Pevkur v nedeľu navštívil Kyjiv a odovzdal novú vojenskú pomoc Ukrajine. Súčasťou balíka pomoci sú útočné pušky, pištole, drony, termokamery, generátory, nabíjačky a odevy. Uviedol to ukrajinský minister obrany Oleksij Reznikov.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Informuje o tom portál Ukrajinská pravda, ktorý dodáva, že podľa estónskej verejnoprávnej vysielacej spoločnosti ERR Pevkur ohlásil ďalší balík estónskej vojenskej pomoci Kyjivu, ktorú majú tvoriť zbrane a vybavenie síl špeciálnych operácií.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: SITA.sk – Estónsky minister obrany pricestoval do hlavného mesta Ukrajiny a odovzdal novú vojenskú pomoc © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií