fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

V európskej krajine prekvitá odporný obchod so zvieratami! Na psíkoch tam páchajú takéto ohavnosti

Máte tip? napíšte nám mailom

Obchod so zvieratami je, žiaľ, aj v dnešnom svete vo veľkom rozšírený. Lenže to, čo sa deje zvieratám v jednej z európskych krajín je vrcholne odporné a nechutné!

Belehradom, hlavným mestom Srbska, otriasa posledné dni obrovský škandál. V tejto európskej metropole sa totiž schádzajú turisti, ktorí sem ale nemieria za spoznávaním miestnej kultúry a historických pamiatok, ale prichádzajú sem páchať nesmierne ohavnosti a zverstvá. Prekvitá tu totiž odporný obchod so zvieratami, konkrétne sa jedná o ich sexuálne zneužívanie.

Miestni farmári tu totiž poskytujú zvieratá ako psy, ovce, kozy, mačky či kravy, ktoré zoofilom ponúkajú za 70 až 150 eur, aby si na nich vyvŕšili svoje zvrátené a úchylne chúťky. Pokiaľ si títo úchyláci priplatia ďalších 50 eur, môžu si celú túto odpornosť natáčať na video.

Zvieratá, ktoré sú sexuálne zneužívané, častokrát majú oblečené dámske silónky a obuté topánky na vysokom podpätku. Aby toho nebolo málo, “turisti,” ktorí sem chodia s nechutným úmyslom, si organizujú vlastné zájazdy a jazdia sem skupinovo autobusmi z Nemecka, Švédska, Holandska či Veľkej Británie.

Prečítajte si tiež:
Muži: očakávanie vs. realita

psik

Proti takémuto zneužívaniu zvierat bojuje organizácia Leviathan, na čele ktorej stojí Pavle Bihal. Táto skupina si dala za cieľ “farmy,” ktoré sa takýmto odporným biznisom živia úplne zrušiť a zakázať. Zároveň sa starajú o zúbožené zvieratká, ktoré sa k ním dostanú. Aktuálne sa zaoberajú prípadom takéto obchodu zo zvieratami, ktorý sa odohráva priamo v jednom z bytom srbskej metropoly. “Máme informácie o klube, ktorý sa nachádza v byte. V súčasnosti čakáme na potvrdenie lokality, aby sme to mohli nahlásiť polícii,” uviedol Bihal, ktorý zároveň dodáva, že “farmári,” ktorí za týmto typom bordelov stoja, na tom nevidia nič zlé, práve naopak.

https://www.youtube.com/watch?v=lZjHX5G8hsA

 

 

 

Zdroj: YouTube, Mirror

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií