Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Európa pre krízu na Blízkom východe nesmie zmenšiť pomoc Ukrajine, tvrdí predsedníčka talianskej vlády

Ukrajinci sa obávajú, že podpora pre ich krajinu môže klesnúť.

25.10.2023 (SITA.sk) – Európa podľa predsedníčky talianskej vlády nesmie oslabiť svoju podporu Ukrajine preto, že zároveň poskytuje pomoc Izraelu po ničivom útoku palestínskeho militantného hnutia Hamas zo začiatku tohto mesiaca.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Nesmieme urobiť chybu a oslabiť našu spoločnú podporu Ukrajine,“ povedala Giorgia Meloniová v talianskom senáte. Informuje o tom web Sky News.

Viac o téme: Izraelsko-palestínsky konflikt

Ukrajinci sa obávajú, že podpora pre ich krajinu môže klesnúť, keďže správy o ruskej invázii sa vytrácajú z centra pozornosti a svet čaká, čo sa stane v Izraeli a v Pásme Gazy.

Viac k témam: Izraelsko-palestínsky konflikt, pomoc Ukrajine, predsedníčka talianskej vlády, rusko-ukrajinský konflikt, Zahraničie
Zdroj: SITA.sk – Európa pre krízu na Blízkom východe nesmie zmenšiť pomoc Ukrajine, tvrdí predsedníčka talianskej vlády © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií