Eusebio a Peter Pann v skvelej novinke! Slováci robia svetové latino

Eusebio a Peter Pann v skvelej novinke! Slováci robia svetové latino

Spojenie, aké na slovenskej hudobnej scéne nemá páru. Producent Peter Pann a kubánsky spevák Eusebio ponúkajú už štvrtý spoločný singel La Música, ktorý je predzvesťou albumu. Ten má uzrieť svetlo sveta už na jeseň a táto tvorivá slovensko-kubánska dvojica na ňom namiešala naozaj pestrý a osviežujúci koktajl.


Slovenské latino je nový žáner, ktorý pevne drží v rukách práve dvojica Peter Pann a Eusebio. Fanúšikov latino rytmov pozývajú do sveta hudby, pozitívnej energie a rytmov, ktoré nenechajú žiadneho milovníka hudby a tanca chladným.

Eusebio a Pater Pann

La Música je skladba, ktorá má inšpirovať k láske k životu a všetkým príjemným veciam, ktoré ponúka. “Pozývam ňou všetkých, aby nazreli do môjho sveta. Žijem nespútane, s chuťou, vervou a energiou, presne taká je aj hudba, ktorú robíme,” prezradil Eusebio, ktorý so svojou latino šou za posledné roky naozaj precestoval kus Slovenska. “Slováci sa vedia baviť, len potrebujú správnu hudbu. Na latino reagujú veľmi dobre, všade, kam prídeme, to žije,” doplnil.

Na svoju novinku si pozval aj speváčku Veroniku Strapkovú, ktorá k energickej skladbe ponúkla svoj vokál. Dokonalý vizuál zase pripravil Dušan Krajčovič, známy zo spolupráce s Kalim. Pozrite si horúcu letnú novinku, ktorá naozaj osvieži nie len uši, ale aj oči.

EUSEBIO & PETER PANN – LA MÚSICA

Zdroj: tlačová správa
PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Slovenská kapela vydala latino skladbu, ktorú musíte počuť! Jedná sa o nový hit tohto leta?
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*