fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ewa Farna zverejnila nový videoklip, prostredníctvom ktorého oznámila šťastnú správu. GRATULUJEME!

Máte tip? napíšte nám mailom

Česká speváčka Ewa Farna povedala áno svojmu dlhoročnému partnerovi a gitaristovi z jej kapely Martinovi Chobotovi približne pred rokom a pol. Svadba sa úspešne vyhla akejkoľvek medializácii a pár si spoločné chvíle bez zbytočných kamier a bleskov nevedel vynachváliť.

Bulvár totiž v súvislosti s jej menom neriešil za posledné obdobie nič iné ako to, či speváčka schudla alebo pribrala. Keď pribrala, objavili sa rôzne dohady a špekulácie o tom, či za tým nemôže byť tehotenstvo.

Utajená svadba

Dňa 22. septembra 2017 zverejnila Ewa na svojom instagramovom účte tento komentár:

„Drahí fanúšikovia, ani neviete, aká som šťastná, že vás o tom môžem informovať sama, svojimi slovami. Keď sa veľmi chce, tak aj vo svete šoubiznisu to ide alebo máme jednoducho šťastie na ľudí okolo seba, ktorým dôverujeme a oni tú dôveru nesklamali,” napísala Ewa.

S partnerom Martinom sa vzali po štyroch rokoch vzťahu a deviatich rokoch priateľstva v kapele. „Čo viac dodať, milujte sa,” odkázala svojim fanúšikom.

https://www.instagram.com/p/BZViECRjfVi/

Dvojica sa od svadby snaží chrániť svoje súkromie najviac, ako sa len dá

A ak chce dať svetu niečo vedieť, urobí tak prostredníctvom Instagramu alebo Facebooku. Presne tak, ako to urobila aj teraz.

Pred niekoľkými hodinami Ewa na svojom instagramovom účte zverejnila nasledovnú fotografiu s výstižným popiskom:

„Táto pesnička sa nemala nikdy dostať na verejnosť. Vznikla pred viac ako rokom a pol ako príbeh o nás – o mne a mojom manželovi. Všetko to bolo určené výlučne len pre našich svadobných hostí. Obaja sme a zhodli na tom, že je to príliš súkromné, aby sa to dostalo na verejnosť. No niektorí svadobčania nás presvedčili o tom, že skladba je natoľko úprimná a prirodzená, že by ju mala počuť aj širšia verejnosť. My sme však dlho váhali, no napokon prišiel ďalší impulz, ktorý nám slová našich hostí iba potvrdil. Povedali sme si, že by sme ju mali poslať do sveta ako odkaz. Videoklip sme doplnili o aktuálne zábery, ktoré sú už týmto aj vaše.”

View this post on Instagram

CZ Tato písnička vlastně nikdy neměla být představena veřejnosti. Vznikla před víc než rokem a půl jako vyprávění o nás, určené pouze pro hosty na naší svatbu. Byli jsme si jistí, že je příliš soukromá na to aby šla ven, patříme totiž spíš k těm, kteří si soukromí váží a střeží. Někteří svatebčané nás přesvědčovali o tom, že by ji lidé pro svou upřímnost a přirozenost měli mít šanci slyšet, my jsme ale dlouho váhali. Pak ale přišel další impulz, který podpořil smysl toho proč a k jaké příležitosti ji poslat do světa Trochu jsme tedy doplnili klip o aktuální záběry a ted' je už i Vaše. PL Ta piosenka właściwie nigdy nie miała być ”opublikowana“. Powstała ponad półtora roku temu jako opowieść naszej historii tylko dla uszu i oczu gości na naszym weselu. Byliśmy pewni, że jest za bardzo prywatna by ją przedstawić szerokiej publiczności, ponieważ należymy raczej do osób, którzy cenią i chronią swoja prywatność. Niektórzy goście weselni przekonywali nas, że moi słuchacze zasługują na to by słyszeć ją właśnie dla tej szczerości i naturalności, którą w sobie niesie. I tak się długo wahaliśmy. Potem jednak przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne. Dlatego dopełniliśmy niektóre ujęcia do teledysku i teraz jest już też w Waszych rękach. Piosenkę napisał mój mąż, więc jest tylko po czesku, ale ponieważ nasza miłość jest polsko-czeska, przynajmniej refren jest dwujęzyczny. #ewafarna #newsong #ceskapisnicka #neconovehoapritomstareho #oldnew #taonas

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

Videoklip, ktorý sa nikdy nemal dostať na verejnosť

Na sociálnej sieti následne po dlhom váhaní zverejnila videoklip k piesni Ta o nás, ktorú napísali a naspievali Ewa a Martin spoločne na ich svadbu. Videoklip dokonale mapuje ich detstvo, priateľstvo, lásku, šťastie a napokon aj dôkaz ich lásky. Stačí si ho pozrieť až do konca.

V súčasnosti si Ewa užíva spoločné chvíle o svojím manželom ďaleko od paparazzov, pričom pod srdcom nosí ich prvé dieťatko. Budúcim rodičom gratulujeme a prajeme všetko dobré.

https://www.instagram.com/p/BuR2JB5FF7I/

https://www.instagram.com/p/BuInCz4Fb9r/

Zdroj: instagram.comtvnoviny.sktvnoviny.sk

Video: YouTube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií