Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fabia sa na križovatke zrazila s Mercedesom a skončilo to tragicky, nehodu neprežila 81-ročná vodička

32-ročnú vodičku Mercedesu, spolu s jej 27-ročnou spolujazdkyňou previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice.

21.5.2024 (SITA.sk) – Nehodu dvoch osobných áut neprežila 81-ročná vodička. Nehoda sa stala na križovatke na ceste I/63 na odbočke Kráľovičove Kračany na Jastrabie Kračany.

Ako informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave, zrazili sa autá Škoda Fábia a Mercedes Benz.

Staršia žena, ktorá šoférovala Škodu Fabia, zraneniam na mieste podľahla, 32-ročnú vodičku Mercedesu, spolu s jej 27-ročnou spolujazdkyňou previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice.

„Staršia vodička prichádzala do križovatky z vedľajšej cesty, a pravdepodobne sa dostatočne nepresvedčila na „stopke“, či môže bezpečne prejsť cez križovatku a došlo k nárazu s autom Mercedes, ktoré prichádzalo od mesta Dunajská Streda,“ uviedla polícia. Doplnila, že úsek uzavrela a dopravu odkláňajú cez obec Vieska.

Viac k témam: Tragická dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Fabia sa na križovatke zrazila s Mercedesom a skončilo to tragicky, nehodu neprežila 81-ročná vodička © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií