fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Facebook Messenger prichádza v novom šate. Toto ho čaká!

Aj ty sa spolu s ďalšími 900 miliónmi ľuďmi používajúcimi Facebook Messenger každý mesiac denno denne spájaš so svojimi priateľmi? Dnes už môžeš okrem odosielania a prijímania správ robiť v Messengeri iné lákavé veci. Napríklad posielanie emoji, telefonovanie či už cez videohovor, tak cez hlasový hovor alebo hranie hier so svojimi známymi.

messenger novy

Na aplikácii bude očarujúci najmä jej vzhľad, ktorý príde už čoskoro. Facebook zatiaľ zverejnil screenshoty len pre iOs, no zmena čaká aplikáciu i na Androide. Novinkou bude obrazovka “Home” – na nej uvidíš posledné konverzácie, sekciu “obľúbený” a informácie o narodeninách tvojich priateľoch.

Facebook prezentuje svoje plánované zmeny s cieľom uľahčiť a zjednodušiť komunikáciu. Uvidíme ako bude nový Messenger po zmene vypadať… Momentálne nezostáva nič iné, len čakať a dúfať, že to nedopadne ako s novými smajlíkmi, ktorí sa v niektorých prípadoch nestreli s úsmevom používateľov.

Zdroj: newsroom.fb.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií

"