fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Facebook testuje novú funkciu. Čo výnimočné si pre nás pripravil tentokrát?

Máte tip? napíšte nám mailom

Každý používateľ Facebooku, zrejme aj ty, čo čítaš tento článok, má na sociálnej sieti niekoľko “výnimočných” ľudí, na ktorých nemáš vždy náladu. Áno, znie to možno veľmi neľudsky, ale na toto modrý gigant začal myslieť a testuje novú funkcionalitu.

Popri Unfriend, Unfollow, Block a ďalších zlých tlačidlách, príde tlačidlo umlčania. Pre portál TechCrunch Facebookári uviedli, že momentálne prebieha testovanie tejto novinky. Umlčať priateľa, stránku alebo skupiny bude možné po dobu 24 hodín, jedného týždňa, príp. 30 dní. Skvelé nie? 🙂

clanok-mute-02

Stačí kliknutie na “tri bodky” vpravo hore v akomkoľvek príspevku a tam by si “TO ZLÉ” mal nájsť. Funkcionalita je aktuálne dostupná iba malému množstvu používateľov (testerom), ktorí objavujú chybičky krásy. Spoločnosť ešte oficiálne nevydala stanovisko, ako a či sa vôbec dostane tlačidlo do obehu.

Z nášho pohľadu ide o celkom vydarený nástroj na kontrolovanie obsahu. Tým pádom si môžeš vyfiltrovať presne to, čo chceš vidieť. Na druhej strane môže práve táto nová vec viac poškodiť medziľudské vzťahy.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Vodič ignoroval kontrolky i netypické zvuky motora! Auto začalo horieť priamo na ceste

Zdroj: androidauthority.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií