fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Facebook ide upratovať. V roku 2018 sa prvou obeťou stane Messenger!

Máte tip? napíšte nám mailom

Veľký modrý gigant – Facebook na svojom blogu nedávno uviedol, že pre rok 2018 chystá výrazné zmeny.

Prvou “izbou” na upratanie by mohol byť Messenger. Aplikácia bola kedysi chutným nástrojom na chatovanie. Dnes, keď už ide v podstate o vnútenú aplikáciu, nie je medzi používateľmi veľmi obľúbená z viacerých príčin. Stačí spomenúť napríklad príbehy, hry a iné vymoženosti, ktoré sú obrovskými žrútmi batérie telefónu.

facebook-messenger-reactions-mentions-1600x1008

Facebook uvideol celkom šesť “viaczmyselných cieľov”, medzi ktorými sa ocitlo aj dvojslovné pomenovanie pre zmenu: Zjednodušiť a potešiť. Spoločnosť sama uznala, že aplikácia je v poslednej dobe tak trochu preplnená a potrebuje jednoducho upratať. Rok 2018 teda prinesie, dúfajme, že pozitívne zmeny tak po dizajnovej stránke ako po stránke lepšieho využitia batérie.

Pre používateľov je tu samozrejme stále zjednodušená verzia – Messenger Lite, ktorú popravde používa mizivé percento ľudí a radšej si doprajeme všetky tie “možnosti” požierania energie :-P.

Zdroj: phandroid.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií