Myslíš si, že fajčenie a popíjanie ťa robí viac cool? Prečítaj si toto!

Myslíš si, že fajčenie a popíjanie ťa robí viac cool? Prečítaj si toto!

Tento článok venujem všetkým babám, ktoré robia veci, o ktorých sú presvedčené, že sú cool. A nemusia byť ani hlúpe, len chcú zapadnúť.

Ak nemáš frajera alebo aspoň kamoša s výhodami, nefajčíš, nepiješ, nenosíš roztrhané nohavice a push-upku, nedáš každý deň novú fotku na Insta, na ktorej si polonahá a zmaľovaná ako veľkonočné vajce, nechodíš na párty a chaty a ešte si ,,to” nerobila na záchodoch alebo vôbec, nie si cool.

Dievčatá, ktoré majú sotva 15, prídu na párty, kde sa pokojne nechávajú obchytkávať úchylákmi a za drink sú ochotné urobiť čokoľvek. Po chvíli idú navonok fajčiť a keď sa vrátia, patrí im celý parket. Na jednej ruke vedia spočítať, koľko sexuálnych partnerov už vystriedali a na pozvánku, či by nešli k nemu na byt, nikdy nepovedia nie. Keď sa ich spýtaš, prečo to robia, tak sa iba hlúpo zasmejú a povedia – NESTARAJ SA!  

Zdroj: Unsplash.com

A potom nečudo, že ,,ten nepokazený” povie, že radšej zostane sám, pretože dnes už ani normálna baba neexistuje a ak sa teraz správa ako posledná chudera, vo vzťahu sa inak správať nebude.

Baby, spamätajte sa! Tým, že sa správate ako 5-ročné deti a nevážite si svoje hodnoty, zhadzujete predovšetkým seba. Je skutočne smutné, koľko profilov mladých báb na sociálnych sieťach dnes pripomína skôr pornografickú stránku než samotný profil. Je skutočne smutné, že výzor má dnes vyšší status než ľudské hodnoty. Skutočne nie ste cool a pochybujem, že ste niekedy cool boli.

Kde sú tie časy, keď sme sa tešili na osobný kontakt, miesto alkoholu sme pili kofolu, rozprávali sme sa vedeli aj bez vulgarizmov a top oblečko sme nepotrebovali, pretože nám úplne stačila rozťahaná mikina a tepláky. A boli sme možno viac cool ako vy teraz! Boli sme akosi viac svoji a prirodzení. Viac sme sa smiali, rozprávali, ľúbili a hlavne, viac a skutočne sme žili.

Zdroj: Unsplash.com

Teraz sa cítite cool, ale príde čas, kedy sa budete za ,,toto cool” poriadne hanbiť. Budete sa sťahovať z mesta do mesta, budete pravidelne meniť šatník a účes, aby vás nikto nepoznal. Pred ľuďmi možno utečiete, ale pred sebou samou nie.

To, že fajčíš a opíjaš sa z teba lepšieho človeka a už vôbec nie ,,cool človeka” neurobí. Mala som možnosť vidieť, ako všetci tí ,,cool ľudia” dopadli. Stali sa z nich trosky hodné pobiť sa aj o posledný rožok s maslom. V base premrhali XY rokov svojho života a keď ich prepustili, nemali prakticky nič. Museli začať úplne od nuly a zrazu im všetko to, čo kedysi hanili a na čom sa smiali, bolo dobré.

Ešte stále si myslíš, že fajčenie a popíjanie ťa robí viac cool? Popremýšľaj znova. 

Foto: https://unsplash.com/photos/FJaUVL8pwjkhttps://unsplash.com/photos/zp73rrNGoyw, https://unsplash.com/photos/Jtw7P2KXHyI

0
0
Google+ Linkedin

Autor príspevku:

Prezývajú ma Imriška a som presne ten typ, ktorý každé ráno vstáva s nadšením, pretože ide robiť to, čo ho napĺňa a robí šťastnou. Milujem ten pocit, keď cítim, že to, čo robím, má zmysel. Hovorí sa, že nič z neba nepadne, ale ja som zrejme výnimka. Zaujímam sa o kultúru, umenie, módu, veľmi rada rozprávam, píšem (najmä blogy), čítam, kreativita je moja druhá stránka, milujem estetiku, mám zmysel pre detail a vyžívam sa v maličkostiach. V hlave si dokážem tvoriť pútavé príbehy bez zbytočného klišé, mám radosť z učenia sa nových vecí a nerobí mi problém vyjadriť svoj názor aj pred veľkým publikom. Ak práve nie som online, tak určite niečo pečiem, čítam, hrám sa so psíkom alebo tvorím vlastné módne koláže.