fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Selena Gomez nosila prsteň čistoty – fakty, ktoré ste o nej nevedeli

Selena Gomez je populárna speváčka, ktorá zaujme svojím hlasom i krehkým výzorom. So svojimi fanúšikmi sa rada podelí o zaujímavé informácie z jej života.

Máte tip? napíšte nám mailom

Selena Gomez dostala meno po speváčke

Selena Gomez je známa aj vďaka svojmu vzťahu s Justinom Bieberom. Niekoľko rokov boli striedavo spolu a od seba. Vyzeralo to, že kráske sa ho podarilo skrotiť, no nakoniec išli od seba. Nikdy sa netajila tým, že ju trápi lupus, podstúpila transplantáciu obličky a strávila nejaký čas v psychiatrickej liečebni. Selena Marie Gomez bola pomenovaná po speváčke Tejano Selena Quintanilla-Perez, ktorá zomrela takmer tri roky po jej narodení.  V rokoch 2005 – 2010 nosila prsteň čistoty s nápisom „True Love Waits“, teda skutočná láska počká. Možno to znie neuveriteľne, ale aj ona bola na základnej a strednej škole šikanovaná. Ako však sama povedala, len ju to posilnilo.

Selena podporuje charitu a má i vlastný parfum

V roku 2012 sa na trhu objavil jej prvý parfum, ktorý mal byť romantický, ale nie príliš výrazný. Dal sa kúpiť aj u nás a bol považovaný za taký sladší dievčenský kúsok. Speváčka je tiež módnou návrhárkou a v roku 2010 predávala svoju kolekciu oblečenia „Dream Out Loud“. Materiály boli ekologické a stretli sa s pozitívnym ohlasom. Od roku 2009 je Selena Gomez veľvyslankyňou UNICEF a podieľa sa na rôznych kampaniach a iniciatívach, má rada prácu s deťmi. O tom, že má dobré srdce, niet pochýb, lebo má niekoľko zachránených psov, ktorých zbožňuje.

View this post on Instagram

Puma fam. In my Cali Sport. @pumasportstyle ❤

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Selena Gomez má milióny fanúšikov

Stala sa prvou celebritou, ktorá mala sto miliónov sledovateľov na Instagrame. Hoci ju taký záujem sprvu vystrašil, naučila sa s tým žiť. Rada tam prezradí novinky zo svojho súkromného i pracovného života a ukazuje svoju veľkú silu, keď píše aj o chorobách alebo problémoch. Ťažko sa vyrovnávala s rozvodom svojich rodičov a ako jedináčik sa niekedy cítila sama. Občas si vypije olivový olej na hlasivky a citróny zje celé, aj so šupou. Je fanúšičkou Johnnyho Deppa a Cheryl Cole, rada si pozrie dobrý horor, miluje mango a surfovanie.

View this post on Instagram

You promised the world.

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií