fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Falošný policajt si zarobil tisíce eur, dôchodkyňa mu peniaze vyhodila z okna

Polícia vyzýva všetkých seniorov, aby pri komunikácii s cudzími ľuďmi konali opatrne a nikomu nedávali svoje peniaze.

Máte tip? napíšte nám mailom

22.2.2023 (SITA.sk) – Dôchodkyňa naletela podvodníkovi, z okna mu vyhodila 4 700 eur. Skutok sa stal v Nitre na sídlisku Chrenová.

Ako informuje nitrianska krajská polícia na sociálnej sieti, neznámy muž telefonicky oslovil 81-ročnú dôchodkyňu, predstavil sa ako policajt a vyzval ju, aby v rámci policajnej akcie vyhodila z okna všetky peniaze čo má doma. Falošný policajt dôchodkyni sľúbil, že po akcii jej peniaze vráti.

Žena mu teda vyhodila z okna v igelitovej taške 4 700 eur. „Kriminalisti na mieste vykonali všetky potrebné úkony,” uvádza v závere polícia, ktorá vyzýva všetkých seniorov, aby pri komunikácii s cudzími ľuďmi konali opatrne a nikomu nedávali svoje peniaze.

Viac k témam: Dôchodcovia, Podvod
Zdroj: SITA.sk – Falošný policajt si zarobil tisíce eur, dôchodkyňa mu peniaze vyhodila z okna © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií