fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fanúšička Kate Middleton sa za 13 eur oblieka rovnako ako ona

Máte tip? napíšte nám mailom

Obliecť sa ako Kate Middleton, avšak za omnoho menej peňazí. Aj takúto výzvu sa rozhodla uskutočniť fanúšička kráľovskej rodiny. A zatiaľ sa jej to úspešne darí.

Jennifer Jom je 37-ročná zubárka, ktorá je obrovským fanúšikom vzhľadu Kate Middleton. Aj preto sa rozhodla obliekať sa rovnako, ako ona. To všetko však s jediným rozdielom. Ten spočíva v nízkej cene oblečenia. Všetko sa to začalo len krátko po tom, ako kráľovská rodina v novembri 2010 ohlásila svadbu Kate a Williama. Presne od toho okamihu si začala mladá Jeniffer nakupovať rovnaké oblečenie, ako obľúbená vojvodkyňa.

https://www.instagram.com/p/B2t57n_nJ_G/?utm_source=ig_web_copy_link

Šaty ako má Kate Middleton

Jej prvým « kráľovským » kúskom v šatníku boli modré šaty. “Šaty sa dali jednoducho kúpiť online na internete. Práve vďaka tomu som si uvedomila, že vyzerať ako Kate je skutočne možné a jednoduché” – uviedla pre Daily Miror.  

Ako ďalej Jeniffer uvádza: “Oblečenie, ktoré nosí Kate Middleton má tendenciu predávať sa veľmi rýchlo. A keďže žijem v Austrálii, je to pre mňa omnoho komplikovanejšie. Fotografie sú publikované vo Veľkej Británii, čo znamená, že u nás v Austrálii je noc.“ V prípade, že Kate plánuje návštevu, o ktorej je verejnosť vopred informovaná, Jeniffer neváha zostať hore celú noc len preto, aby si mohla kúpiť rovnaký kúsok, ako má Kate.

Prečítajte si tiež:
Šaty zosnulej študentky idú na dračku. Prečo ich chcú ďalšie dievčatá?

https://www.instagram.com/p/B1L6Woin1ue/?utm_source=ig_web_copy_link

Kráľovské oblečenie za 13 eur

Priemerná cena oblečenia, ktoré má mladá žena kupuje však nepresahuje v priemere hodnotu 13 eur. Ako je to možné? Ak si chce táto mladá zubárka kúpiť rovnaké oblečenie ako má Kate Middleton, ale za nízku cenu, má dve možnosti. Buď sa jej podarí nájsť lacnú repliku, alebo nájde kópiu, ktorá sa podobá práve na ten kúsok, ktorý mala Kate na sebe.

„Pomerne často sa stáva, že ľudia nechápu, že predávajú niečo, čo nosí aj Kate. Myslia si, že sa jedná o úplne obyčajný kúsok oblečenia a tak ho predávajú lacno, pretože sa ho chcú zbaviť. A navyše, oblečenie je dokonca niekedy doladené rovnakým doplnkami, ako nosí Kate Middleton.“ vysvetľuje Jeniffer.

Napriek všetkému, Jeniffer nenakupuje bezhlavo. „Nekupujem všetko len preto, že to nosila Kate. Beriem do úvahy aj svoj vlastný štýl, pričom je dôležité, aby som v danom kúsku vyzerala aj sa cítila dobre.“

Čítajte tiež:

Kate Middleton: tento jej „rozmar“ vás určite zaskočí!

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií