fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fanúšikovia šalejú: Sú Brad Pitt a Jennifer Aniston opäť spolu?

Máte tip? napíšte nám mailom

Jennifer Aniston a Brad Pitt sa stretli na odovzdávaní filmových cien Screen Actors Guild Awards (SAG), ktoré sa konalo v Kalifornii. Nechýbali vrúcne objatia. 

Kým mnohí stále špekulujú, či sa Angelina Jolie a Brad Pitt opäť dajú dokopy, v Hollywoode to medzitým iskrí medzi hercom a Jennifer Aniston. Známi, ale aj mnohé médiá majú dokonca podozrenie, že si k sebe opäť našli cestu. Potvrdili to aj spoločné fotografie, ktoré sa podarilo zachytiť počas odovzdávania filmových ocenení. 

Jennifer Aniston vymenil za Angelinu Jolie

Jennifer Aniston a Brad Pitt tvorili manželský pár päť rokov, kým sa spoločne nerozhodli, že svoj sľub v roku 2005 ukončia rozvodom. Odvtedy sa spolu stretávali len počas slávnostných podujatí, no ani jeden nejavil o toho druhého záujem. Nečudo, Brad Pitt si za Jennifer Aniston našiel druhú krásku a opäť herečku, Angelinu Jolie.

Angelina Jolie a William Bradley „Brad“ Pitt sa zoznámili počas nakrúcania akčného filmu Pán a pani Smithovci (2005), v ktorom stvárnili titulné postavy. Dvojica sa zasnúbila v roku 2012 po siedmich rokoch vzťahu. V roku 2014 sa zosobášili. Onedlho si adoptovali tri deti. Jedno pochádzalo z Kambodže, druhé z Vietnamu a tretie si pár adoptoval z Etiópie. Okrem toho majú aj svoje tri deti. Ani toto manželstvo však netrvalo dlho. Od apríla minulého roka sú obaja rozvedení.  

Prečítajte si tiež:
Zábery, z ktorých behá mráz po chrbte: Tieto fotografie vznikli tesne pred smrťou

https://www.instagram.com/p/B7iwbKHlvzy/

Opäť spolu?

Obľúbený herec je teda voľný. Nedávne odovzdávanie filmových ocenení však vytvorilo podozrenie, že medzi ním a jeho bývalou manželkou, Jennifer Aniston, je oveľa viac než len priateľstvo. Svedčia o tom vrúcne objatia a dotyky, ktoré si dvojica prejavovala na verejnosti. Kamerám sa dokonca podarilo zachytiť video, na ktorom Brad v zákulisí pozoruje cez obrazovku, ako si Jeniffer Aniston preberá cenu.

Spoločné fotografie zdieľali mnohí fanúšikovia s nádejou, že sa ich obľúbená herecká dvojica dá znovu dokopy. Či je to naozaj tak, sa určite dozvieme, no už dnes je isté, že si k sebe aspoň našli cestu a stali sa z nich blízki priatelia. 

Zdroj: unilad.co

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií