fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Farba auta veľa napovedá o vaše osobnosti. Zistite, aký ste človek, ak ho máte modré, červené či strieborné

Máte tip? napíšte nám mailom

Aj vás zaujíma, čo o vás prezrádza farba vášho auta? Tu je odpoveď!

Vedeli ste o tom, že farba vášho auta môže o vás veľa vypovedať? Potvrdili to aj psychológovia, ktorí tvrdia, že farba, ktorú si vyberiete, odhaľuje to, kto ste.

Červená farba

Extravagantnú červenú farbu si vyberajú zvyčajne ľudia, ktorí sú oslniví a žiariví. Majú radosť zo života a sú zábavní, ctižiadostiví a radi sa chodia zabávať.

Strieborná farba

Vodiči s dobrým vkusom siahajú po autách so striebornou farbou. Radi majú nablýskané a jednoduché veci. Sú to zvyčajne usilovní a dôveryhodní ľudia.

Čierna farba

Ľudia, ktorí milujú nadčasové klasiky, si obľúbili čiernu farbu. Ide o silných a úspešných ľudí, ktorí milujú luxus a radi majú všetko pod kontrolou.

Zelená farba

V 90. rokoch sa zvýšila popularita zelených aut a siahajú po nich najmä silné osobnosti. Zároveň však ide o mierumilovné a úprimné typy ľudí.

Hnedá farba

Za sporivé typy, ktoré sú úprimné, ale niekedy plaché, sa považujú tí, ktorí obľubujú hnedú farbu autá. Sú to ľudia s triezvymi názormi.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Rus, Nemec a Američanka tvoria posádku rakety. To nie je začiatok vtipu, ale skutočné zastúpenie astronautov. Pozrite si unikátne zábery z vnútra rakety pri štarte!

Modrá farba

Za bezstarostných a priateľských ľudí sa považujú tí, ktorí vlastnia modré auto. Sú to veční optimisti, sú komunikatívni a poctiví.

Sivá farba

Sivú farbu uprednostňujú ľudia, ktorí obľubujú eleganciu a decentnosť. Milujú pohodlie a pokoj. Sú to opatrné typy ľudí, ktoré vedia robiť ľahko kompromisy.

Žltá farba

Veselí a optimistickí ľudia si radi vyberajú žlté autá, pretože práve tie dobre korešpondujú s ich povahou. Ide o ľudí, ktorí majú dobrý zmysel pre humor a sú veľmi kreatívni.

Biela farba

Moderní ľudí siahajú po bielej farbe, ktorá je príznačná pre nadčasové kúsky. Po tejto farbe siahajú najmú úprimní ľudia, ktorí majú zmysel pre eleganciu.

Viacfarebné

Vodiči, ktorí siahajú po viacfarebnom “tátošovi”, sú radi jedineční. Chcú mať vždy niečo extra, pričom oveľa viac ich zaujímajú kvalitatívne vlastnosti od krásy.

Titulná foto: PxHere

Zdroj: brightside.me

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií