fbpx
Farba auta veľa napovedá o vaše osobnosti. Zistite, aký ste človek, ak ho máte modré, červené či strieborné

Farba auta veľa napovedá o vaše osobnosti. Zistite, aký ste človek, ak ho máte modré, červené či strieborné

Aj vás zaujíma, čo o vás prezrádza farba vášho auta? Tu je odpoveď!

Vedeli ste o tom, že farba vášho auta môže o vás veľa vypovedať? Potvrdili to aj psychológovia, ktorí tvrdia, že farba, ktorú si vyberiete, odhaľuje to, kto ste.

Červená farba

Extravagantnú červenú farbu si vyberajú zvyčajne ľudia, ktorí sú oslniví a žiariví. Majú radosť zo života a sú zábavní, ctižiadostiví a radi sa chodia zabávať.

Strieborná farba

Vodiči s dobrým vkusom siahajú po autách so striebornou farbou. Radi majú nablýskané a jednoduché veci. Sú to zvyčajne usilovní a dôveryhodní ľudia.

Čierna farba

Ľudia, ktorí milujú nadčasové klasiky, si obľúbili čiernu farbu. Ide o silných a úspešných ľudí, ktorí milujú luxus a radi majú všetko pod kontrolou.

Zelená farba

V 90. rokoch sa zvýšila popularita zelených aut a siahajú po nich najmä silné osobnosti. Zároveň však ide o mierumilovné a úprimné typy ľudí.

Hnedá farba

Za sporivé typy, ktoré sú úprimné, ale niekedy plaché, sa považujú tí, ktorí obľubujú hnedú farbu autá. Sú to ľudia s triezvymi názormi.

Modrá farba

Za bezstarostných a priateľských ľudí sa považujú tí, ktorí vlastnia modré auto. Sú to veční optimisti, sú komunikatívni a poctiví.

Sivá farba

Sivú farbu uprednostňujú ľudia, ktorí obľubujú eleganciu a decentnosť. Milujú pohodlie a pokoj. Sú to opatrné typy ľudí, ktoré vedia robiť ľahko kompromisy.

Žltá farba

Veselí a optimistickí ľudia si radi vyberajú žlté autá, pretože práve tie dobre korešpondujú s ich povahou. Ide o ľudí, ktorí majú dobrý zmysel pre humor a sú veľmi kreatívni.

Biela farba

Moderní ľudí siahajú po bielej farbe, ktorá je príznačná pre nadčasové kúsky. Po tejto farbe siahajú najmú úprimní ľudia, ktorí majú zmysel pre eleganciu.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Toto je asi najlepší duel v histórií speváckych súťaží. Deti v súťaži "Hlas" vyvolajú zimomriavky na tele nejedného z vás

Viacfarebné

Vodiči, ktorí siahajú po viacfarebnom “tátošovi”, sú radi jedineční. Chcú mať vždy niečo extra, pričom oveľa viac ich zaujímajú kvalitatívne vlastnosti od krásy.

Titulná foto: PxHere

Zdroj: brightside.me

Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)