Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Festival Edmania odhaľuje mená a láka na bohatý lineup

Trenčianske výstavisko EXPO CENTER bude v piatok 9. decembra hostiť druhé vydanie indoorového festivalu EDMANIA. Dva stage pod krídlami dvoch významných vydavateľstiev sú zárukou nadupanej noci!

Pokračovanie pod reklamou

EDMANIA začala svoju históriu písať len pred necelým rokom a už sa úspešne zapísala do sŕdc mnohých návštevníkov. Dve vydania so sebou priniesli celkovo 16 zahraničných mien a dali priestor 20 slovenským a českým DJom. Aktuálne organizátori usilovne pracujú, aby v piatok 9. decembra pripravili pre návštevníkov dokonalý audiovizuálny zážitok, na ktorý budú ešte dlho spomínať. “Pracujeme na tom, aby všetko klapalo – od vstupu do areálu, cez technické vybavenie, nabitý lineup až po najmenšie detaily, ktoré ocenia aj tí najnáročnejší návštevníci,” informuje EDMANIA team.

edmania2

Pre EDMANIA 2016 sa organizátori spojili s dvoma prestížnymi labelmi – ARMADA MUSIC a DOORN RECORDS. Dva stage, kde budú zastúpení umelci vydávajúci práve v týchto vydavateľstvách. Aktuálne sú zverejnené mená Omnia, Jorn Van Deynhoven, Jochen Miller b2b Husman, Alexander Popov a Protoculture pre ARMADA stage a Matisse & Sadko, Julian Jordan, Curbi a Redondo pre DOORN stage. “Tu však nekončíme, odhalíme ešte dve zahraničné mená pre každý stage. Sledujte našu fanpage  a dozviete sa, kto doplní tento vynikajúci lineup,” prezrádzajú organizátori.

Aktuálne v sieti Ticketportal  (SK, CZ, HU aj PL) prebieha predpredaj vstupeniek už 3. vlny predaja za cenu 22,99€. Naplánovaná je ešte 4. vlna za cenu 25,99€ a na mieste návštevníci za vstupenku zaplatia 29,99€.

Pokračovanie pod reklamou

edmania

Všetky informácie aj finálny plagát obsahujúci mená domácich zástupcov, ktorí sa postarajú o kvalitný support, budú organizátori priebežne dopĺňať, preto sledujte event EDMANIA 2016 .

EDMANIA 2016

▌PIATOK 09.12.2016
▌EXPO CENTER TRENČÍN
▌Štart 19:00
▌Koniec 6:00
▌Event http://bit.ly/EDMANIA2016
▌Lístky http://bit.ly/EDMANIA2016_tickets
▌Armada stage: Omnia, Jorn Van Deynhoven, Jochen Miller b2b Husman, Alexander Popov, Protoculture + TBA
▌Doorn stage: Matisse & Sadko, Julian Jordan, Curbi, Redondo + TBA

Zdroj: Tlačová správa

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií