fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Festival NA 100%: Ak chceš byť priemerný, SEM nechoď!

Máte tip? napíšte nám mailom

Staň sa súčasťou jedného z najinšpiratívnejších podujatí na východnom Slovensku a spoznaj množstvo skvelých ľudí, ktorí ťa posunú vpred!

Chceš žiť na 100 percent?

Väčšina ľudí nemá šajnu, čo znamená žiť na 100%. Predtým, ako začali organizátori robiť festival s príznačným názvom „NA 100%“ si to museli jasne sformulovať a predstaviť.  A prišli na toto:

Typický účastník akcie sa nedokáže uspokojiť  s priemerom.  Nestačí mu teplé miestečko v práci, ktorá ho nebaví, aby potom prišiel zničený domov, na víkend na chvíľku zabudol na svoje nešťastie a v zásade prežil 70-krát ten istý rok a nazýval to životom.

Človeka, ktorému nestačí takýto priemer, človeka, ktorý žije NA 100% nazvali organizátori PREBUDENÝ PODNIKATEĽ.

PODNIKATEĽ preto, že „podniká“ akčné kroky, že tvorí to, čo cíti, že má tvoriť. Môže to byť čokoľvek od založenia firmy cez maľovanie obrazov až po šťastnú domácnosť. Robí všetko preto, aby to, čo ho baví, bolo jeho ozajstnou prácou, ktorá ho uživí, cez ktorú sa realizuje, miluje ju a prináša hodnotu aj ostatným okolo seba.

Prečítajte si tiež:
Mark Zuckerberg: Kuciak odhaľoval daňové podvody na Slovensku. To inšpirovalo Čaputovú stať sa prezidentkou

PREBUDENÝ preto, že to nerobí náhodne, ako mu príde. Ale vzdeláva sa, učí sa ako dosahovať svoje zámery s radosťou a ľahkosťou. Namiesto toho, aby úspešným závidel, chodí za nimi a pýta sa ich, ako to robia. Číta ich knihy, chodí na ich prednášky, učí sa z ich chýb. Potom všetko testuje a vyberá si pre seba to najlepšie.

No a festival Na 100% bude PRESNE o tom. Na dva dni sa stretnú ľudia, ktorí chcú od života viac, ako byť priemerní.

Na svojich workshopoch vás inšpiruje množstvo odborníkov na témy osobného a duchovného rozvoja. Prezradíme pár zaujímavých mien a tém:

Martin Mažár (expert na predaj) – Ako podnikať na internete a užívať si život
Suvereno (známy slovenský rapper) – Duchovné zážitky, ktoré mi zmenili život
Tomáš Lukavec (expert na budovanie osobnej značky) – Značka vs. Realita
(ďalších spíkrov a ich témy nájdete na www.na100percent.sk)

13161414_10207350806101204_1728926983_o
Organizátori sa pýtajú! Čo je ale podľa mňa najdôležitejšie?

Na akcii ako je táto, si nájdete priateľov. Takých, ktorí vám budú rozumieť, ktorí vám nedovolia sa sťažovať a stagnovať, budú  vás v živote poháňať a povzbudzovať, aby ste makali na sebe a svojich snoch.

Zhrnieme si to. Keď budete odchádzať z festivalu na 100%, budete:

Prečítajte si tiež:
Hokejová legenda: Jaromír Jágr sa priznal, prečo nemôže mať deti

– vedieť, čo máte robiť, aby ste sa dostali z bodu, kde ste, tam, kde chcete byť,
– presne vedieť, čo je vaša vášeň a ako ju premeniť na profitabilný biznis,
– vedieť, ako sa odlíšiť od konkurencie a byť jedinečný,
– mať radosť zo života,
mať priateľov, ktorí vás budú každý deň inšpirovať, oslavovať s vami vaše úspechy a pozitívne vás nakopnú, keď to budeme v živote potrebovať.

Radi vás na festivale uvidíme už 14. – 15. mája v Historickej radnici v Košiciach. Ak chcete viac info, prípadne zakúpiť si lístky, môžete tak urobiť na www.na100percent.sk.

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií