Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fico: Nová vláda pokojne a bez mediálneho dohadovania dohodla definitívnu verziu programového vyhlásenia vlády

Robert Fico ocenil konštruktívny prístup koaličných partnerov.

12.11.2023 (SITA.sk) – Nová vláda pokojne a bez mediálneho dohadovania dohodla definitívnu verziu programového vyhlásenia vlády, ohlásil vo videu na sociálnej sieti premiér Robert Fico (predseda strany Smer-SD). Ocenil konštruktívny prístup koaličných partnerov a dodal, že prvá koaličná rada sa konala v piatok (10. novembra).

Oznámil, že vládny kabinet má v pláne schváliť svoj program v pondelok (13. novembra) dopoludnia. Následne ho doručia do Národnej rady (NR) SR, ktorá o ňom bude rokovať. Premiér uviedol i to, že programové vyhlásenie vlády nesie názov „Lepšie, pokojnejšie a bezpečnejšie žiť na Slovensku“.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Ficova vláda 2023 – 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), Koaličná rada, Predseda strany Smer-SD, Premiér Slovenskej republiky, Programové vyhlásenie vlády
Zdroj: SITA.sk – Fico: Nová vláda pokojne a bez mediálneho dohadovania dohodla definitívnu verziu programového vyhlásenia vlády © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií