fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

FIFA 17 so sebou prináša i vtipné faily. Hráči sa bozkávajú alebo sú bezhlaví!

Máte tip? napíšte nám mailom

…ešteže sa nebozkávajú bezhlavo.

Už od čias, kedy vývojári EA Sports postavili hru FIFA na Impact engine, milovníci tejho hry sa každoročne stávajú pri hraní svedkami veľmi kurióznych, miestami až bizarných situácii. Futbalisti sa totižto v hrách do seba divne zasekávajú, ohmatávajú sa v intímnych partiách a dokonca sa aj bozkávajú. Prechod z Impact engine na technológiu Frostbite však odstránenie takýchto failov neodstránila… našťastie.

Internet je preto opäť raz zaplavený rôznymi videami či obrázkami, ktoré na faily v najnovšej FIFE poukazujú. Na týchto videách a záberoch môžeme vidieť futbalistov, ako si užívajú intímne chvíľky priamo na ihrisku alebo ako sa niektorému z hráčov zasekne noha v trávniku.

Prinášame ti zopár obrázkov a taktiež video, na ktorých sa určite pobavíš!

1

2

3

4

5

6

7

I napriek týmto chybičkách, ktoré ale dokážu pobaviť, je FIFA 17 podareným ročníkom hry a zmena technológie jej rozhodne prospela. Hra je plynulejšia a z pohybov hráčov cítiť zotrvačnosť a ich hmotnosť.

Zdroj: cool.iprima.cz, youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií