fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Venoma videlo na Slovensku už takmer 50 000 divákov: Ste medzi nimi aj vy?

Máte tip? napíšte nám mailom

Tom Hardy v akčnej komiksovke valcuje slovenské kiná.

Slovenské kiná prevalcovala drsná marvelovka Venom. Film o novinárovi Eddiem Brockovi, ktorého ovládne krvilačný symbiont Venom, bol pre mnohých fanúšikov najočakávanejším filmom jesene. Tí sa konečne dočkali minulý štvrtok, keď Tom Hardy ako Venom dorazil do slovenských kín.

A vyzerá to tak, že svojej povesti neostal nič dlžný. Akčnú komiksovku totiž videlo od štvrtka v slovenských kinách 49 650 divákov. Ste medzi nimi aj vy?

Venom láme rekordy návštevnosti aj celosvetovo.

Od premiéry zarobil neuveriteľných 205 miliónov dolárov, čo pre film znamená najúspešnejší októbrový kinovíkend v histórii kinematografie. Fanúšikovia aj recenzenti na filme oceňujú fantastický výkon Toma Hardyho, skvelú kombináciu akcie a humoru a fakt, že na rozdiel od filmov ako Avengers či Justice League funguje Venom ako úplne samostatný celok.

Ak teda máte v hlave zmätok zo všetkých superhrdinov, ktorých príbehy sú prepojené, pri Venomovi sa báť nemusíte. A malé odporúčanie na záver – po skončení filmu sa z kinosály zbytočne neponáhľajte. Venom má pre vás počas záverečných titulkov prichystané až dve prekvapenia.

Prečítajte si tiež:
Cameron po 10-tich rokoch dokončil pokračovanie Avatara, herci boli na nakrúcaní zmätení

Akčnú komiksovku Venom s Tomom Hardym si môžete v slovenských kinách vychutnať práve teraz. Na vaše plátna ju prináša spoločnosť Itafilm.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií