fbpx
Venoma videlo na Slovensku už takmer 50 000 divákov: Ste medzi nimi aj vy?

Venoma videlo na Slovensku už takmer 50 000 divákov: Ste medzi nimi aj vy?

Tom Hardy v akčnej komiksovke valcuje slovenské kiná.

Slovenské kiná prevalcovala drsná marvelovka Venom. Film o novinárovi Eddiem Brockovi, ktorého ovládne krvilačný symbiont Venom, bol pre mnohých fanúšikov najočakávanejším filmom jesene. Tí sa konečne dočkali minulý štvrtok, keď Tom Hardy ako Venom dorazil do slovenských kín.

A vyzerá to tak, že svojej povesti neostal nič dlžný. Akčnú komiksovku totiž videlo od štvrtka v slovenských kinách 49 650 divákov. Ste medzi nimi aj vy?

Venom láme rekordy návštevnosti aj celosvetovo.

Od premiéry zarobil neuveriteľných 205 miliónov dolárov, čo pre film znamená najúspešnejší októbrový kinovíkend v histórii kinematografie. Fanúšikovia aj recenzenti na filme oceňujú fantastický výkon Toma Hardyho, skvelú kombináciu akcie a humoru a fakt, že na rozdiel od filmov ako Avengers či Justice League funguje Venom ako úplne samostatný celok.

Ak teda máte v hlave zmätok zo všetkých superhrdinov, ktorých príbehy sú prepojené, pri Venomovi sa báť nemusíte. A malé odporúčanie na záver – po skončení filmu sa z kinosály zbytočne neponáhľajte. Venom má pre vás počas záverečných titulkov prichystané až dve prekvapenia.

Akčnú komiksovku Venom s Tomom Hardym si môžete v slovenských kinách vychutnať práve teraz. Na vaše plátna ju prináša spoločnosť Itafilm.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Milujete komiksy a kávu? Táto kaviareň vás prenesie do kresleného sveta
Google+ Linkedin
Pavel Bielik

Autor:

Editor magazínu Klocher – vyštudoval masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Je občasným fotografom a kameramanom. Píše o filme a uskutočňuje rozhovory na celospoločenské témy. Za rozhovor „Moderátor Václav Moravec: Nenávidíme cudzincov, ale vládnu nám Slovák a Polojaponec“ bol ako spoluautor nominovaný na Novinársku cenu 2018 a na Cenu nadácie otvorenej spoločnosti.