Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Film Vianočný princ 3: kráľovské bábätko je ako príbeh Harryho a Meghan

Fanúšikovia kráľovskej rodiny, máte sa na čo tešiť! Nový film Vianočný princ 3: kráľovské bábätko prináša príbeh, ktorý sa až príliš podobá na život Harryho a Meghan. Čo nás v ňom čaká?

Film ako vystrihnutý z Británie

Príbeh lásky Harryho a Meghan zapĺňa stránky bulvárnych médií už roky a fanúšikovia ho dobre poznajú. Aj preto sa nevyhli porovnávaniu s novým filmom Vianočný princ 3: kráľovské bábätko. Je to milostný príbeh bývalej newyorskej novinárky Amber a jej európskeho manžela, kráľa fiktívneho kráľovstva Aldovia, Richarda. Mnohí hneď spozorneli, lebo sa nápadne podobá príbehu lásky americkej filmovej hviezdičky a britského princa. Keď oznámia svoje tehotenstvo, požiadajú o súkromie a tiež nechýba ani honosná párty pre bábätko a zmienky o hypno pôrode. Všetko je teda tak, ako tomu bolo aj u Harryho a Meghan. Pohlavie dieťaťa si vo filme úzkostlivo strážia presne tak, ako to robili aj vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu.

Vianočné filmy sú populárne

Vianočný princ 3 je ďalším zo série vianočných filmov Netflixu a diváci ho okamžite začali porovnávať s príbehom vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu. Po vzhliadnutí si používatelia Twitteru všímali podobnosti so životom princa Harryho a Meghan Markle, ktorých bolo viac ako dosť. Jeden z fanúšikov sa dokonca neubránil poznámke o tom, že je to len nízkorozpočtový film o Harrym a Meghan, z ktorých urobili kráľa a kráľovnú. Mnohí si nekládli servítku pred ústa a otvorene sa vyslovili, že namiesto vianočného filmu ich čakalo niečo celkom iné. Vianočný princ 3: kráľovské bábätko si ale našiel aj fanúšikov. Teda, najmä fanúšičky.

Harry a Meghan fanúšikov zaujímajú

Ich životný štýl má svojich fanúšikov aj odporcov. Kým niektorí im tlieskajú za odvahu robiť veci po svojom, iní im pripomínajú tradície a kráľovský protokol. Podobne ako Harry a Meghan predstavili  svetu svoje dieťa aj hrdinovia vo filme. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu v máji privítali synčeka Archieho a snažili sa ho pred svetom ukrývať a chrániť. Sú však veľmi radi, že mu dajú výchovu ako bežnému dieťaťu a pokúsia sa ho vychovávať tak, ako chcela princezná Diana vychovať synov Williama a Harryho. Tí, čo čakali nefalšovaný vianočný film, ostali sklamaní. Fanúšikovia kráľovskej rodiny a romantiky si ale pravdepodobne prišli na svoje a vo filme Vianočný princ 3: kráľovské bábätko mohli hľadať podobnosti so životom svojho obľúbeného páru.

https://www.instagram.com/p/B41zRstlfEY/

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií