fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Týchto 8 zaujímavosti o filme Vianočný škriatok ťa poriadne prekvapí! Vieš, kto mal pôvodne hrať elfa Buddyho?!

Film Vianočný škriatok môžeme vidieť v televízii takmer každé Vianoce. Ide o príbeh o elfovi Buddym, ktorý zistí, že nie je elf, a tak sa rozhodne odísť do New Yorku, aby našiel svoju skutočnú rodinu… Sú však informácie, ktoré o tomto filme nevieš, no teraz sa to zmení!

1. Potom, ako zaznamenal film veľký úspech, rozmýšľalo sa o jeho pokračovaní. Will v ňom však odmietol účinkovať a to i napriek tomu, že mu za účinkovanie ponúkali 29-miliónov amerických dolárov.

2. Will počas nakrúcania trpel silnými bolesťami hlavy, pretože musel reálne skonzumovať nesmierne veľa sladkostí – rovnako, ako to robia „skutoční škriatkovia.“

lkjlkj

3. Vata, ktorú Buddy jedol v ordinácii, bola v skutočnosti nezafarbená cukrová vata.

4. Scéna z nákupného centra, v ktorej zaútočí falošný Santa Claus na Buddyho, sa musela natočiť na jedenkrát, pretože by bolo veľmi náročne pripraviť scénu nanovo tak, aby vyzerala identicky.

Pokračovanie na ďalšej strane

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií