fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fitnesska sa pýši plochým bruškom už 6 týždňov po pôrode. Mamičkám posiela veľavravný odkaz

Máte tip? napíšte nám mailom

Šialené alebo naozaj zdravé?

Fitness guru, Valerie Wiest, zverejnila na svojom instagrame fotografie, na ktorých je počas tehotenstva, neskôr so synom na rukách a 6 týždňov po pôrode. Podľa nej je úplne normálne, že žena by mala cvičiť aj počas tehotenstva, pretože to prospieva aj matke aj dieťatku. Mladá osobná trénerka a inštruktorka jogy z Columbie sa len 6 týždňov po druhom pôrode pýši skvelou postavou a plochým bruškom. Ako sama hovorí: “Cvičenie v tehotenstve a zdravá strava, to je moje tajomstvo k rýchlej strate hmotnosti po pôrode. Pokiaľ ste tehotná, pokračujte v cvičení a zdravo jedzte, oplatí sa vám to.”

valerie

Valerie počas tehotenstva jedla stravu s vysoký obsahom bielkovín a päť dní v týždni cvičila tak, že kombinovala pilates, kardio, jogu a silový tréning. Priznáva, že keď bola tehotná prvýkrát, bála sa, že dieťa bude mať nižšiu hmotnosť ako by malo mať, ale keďže sa narodilo v poriadku a vážilo dosť, druhýkrát sa už ničoho podobného neobávala.

Tehotenstvo nie je ospravedlnením pre to byť lenivý ako prasa! Mamičky, ktoré žijú zdravo a cvičia v tom vidia obrovské výhody pre seba a svoje deti. Buďte zdravšie, šťastnejšie a lepšie mamy,” odkazuje Valerie ostatným tehuľkám.

Prečítajte si tiež:
Malému dievčatku dávali lekári 6 mesiacov života. Jej matka sa ale rozhodla bojovať s osudom a spravila dobre

w

Zdroj:  dailymail.co.uk  instagram.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií