Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Len pre mužské oči: Sexy influencerka získala úspech týmto ABSURDNÝM výrobkom

Zahraničná influencerka šokovala nezvyčajným produktom. Pozrite sa, ako sa zrodil tento nápad.

Portál The Guardian.com informuje, že Belle Delphine,19-ročná instagramová hviezda zaujala verejnosť netradičným produktom. Napriek tomu, že medzi jej záľuby patrí modeling či cosplay, rozhodla sa predávať fľašu s vodou. Na tom by nebolo nič zarážajúce, keby sa vo vode sama nekúpala. Nie je voda ako voda.

Tento nezvyčajný produkt predávala online na svojom e-shope. Voda je určená pre všetkých chlapcov, ktorí túžia uhasiť svoj smäd. Už z tohto vyjadrenia je jasné, že nie je žiadne neviniatko, čo potvrdzuje aj jej Instagram. Na ňom v minulosti zverejnila hneď niekoľko šteklivých fotografií.

https://www.instagram.com/p/Bxr9cCEpfpf/

Fľaša s vodou – úspešný produkt tohto storočia?

Najprv sa jej snaha predať túto vodu stretla len s posmeškami, ale už sa stihla rýchlo vypredať. I keď je Deplhine skutočne zábavná, niektorí ľudia jej produktu neveria a myslia si, že ide iba o obyčajnú vodu.

Jej výrobky zaujali mnoho médií a preto sa rozhodla vyjadriť svoj názor napríklad pre Guardian: „Mnoho ľudí, ktorí sledujú moje fotografie na Instagrame tvrdilo, že by dokázali vypiť aj vodu, v ktorej som sa okúpala. Najprv mi to prišlo šialené, ale neskôr som začala o tejto myšlienke vážne uvažovať. Čo ak by som naozaj začala predávať vodu, v ktorej som sa kúpala? A tak to všetko vzniklo.“

https://www.instagram.com/p/BzZFu2AnbZ8/

Pred predstavením tejto vody Deplhine často skúšala mnohé nezvyčajné kúsky. Napríklad sa natočila, ako konzumuje surové vajíčka. Svoju „ochutenú“ vodu sa rozhodla predávať v hodnote 30-tich dolárov za fľašu. Nie všetci muži sú z tohto jej produktu absolútne vykoľajení.

Jeden youtuber sa vyjadril, že k nej nemá žiadne sympatie a fľašu si kúpil len preto, aby o nej mohol urobiť video. Nad jej snahou zaujať sa pozastavuje mnoho ľudí. Vnímajú ju ako stred medzi nevyrovnaným pubertálnym dievčatkom a budúcou pornoherečkou. Napriek tomu všetci jej fanúšikovia nadšene čakajú, kam je až ochotná zájsť.

View this post on Instagram

so… is THIS how you drink water?

A post shared by Belle 19 (@belle.delphine) on

Ak vás zaujíma, ako sa fľaša s vodou volala, na e-shope bol dostupný pod názvom GamerGirl Bath Water.

 

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií