fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Len pre mužské oči: Sexy influencerka získala úspech týmto ABSURDNÝM výrobkom

Máte tip? napíšte nám mailom

Zahraničná influencerka šokovala nezvyčajným produktom. Pozrite sa, ako sa zrodil tento nápad.

Portál The Guardian.com informuje, že Belle Delphine,19-ročná instagramová hviezda zaujala verejnosť netradičným produktom. Napriek tomu, že medzi jej záľuby patrí modeling či cosplay, rozhodla sa predávať fľašu s vodou. Na tom by nebolo nič zarážajúce, keby sa vo vode sama nekúpala. Nie je voda ako voda.

Tento nezvyčajný produkt predávala online na svojom e-shope. Voda je určená pre všetkých chlapcov, ktorí túžia uhasiť svoj smäd. Už z tohto vyjadrenia je jasné, že nie je žiadne neviniatko, čo potvrdzuje aj jej Instagram. Na ňom v minulosti zverejnila hneď niekoľko šteklivých fotografií.

https://www.instagram.com/p/Bxr9cCEpfpf/

Fľaša s vodou – úspešný produkt tohto storočia?

Najprv sa jej snaha predať túto vodu stretla len s posmeškami, ale už sa stihla rýchlo vypredať. I keď je Deplhine skutočne zábavná, niektorí ľudia jej produktu neveria a myslia si, že ide iba o obyčajnú vodu.

Jej výrobky zaujali mnoho médií a preto sa rozhodla vyjadriť svoj názor napríklad pre Guardian: „Mnoho ľudí, ktorí sledujú moje fotografie na Instagrame tvrdilo, že by dokázali vypiť aj vodu, v ktorej som sa okúpala. Najprv mi to prišlo šialené, ale neskôr som začala o tejto myšlienke vážne uvažovať. Čo ak by som naozaj začala predávať vodu, v ktorej som sa kúpala? A tak to všetko vzniklo.”

https://www.instagram.com/p/BzZFu2AnbZ8/

Prečítajte si tiež:
Zdravie máme iba jedno a zmrzlina až tak nepomôže. Pozrite si letný manuál, ako zvládať tropické horúčavy

Pred predstavením tejto vody Deplhine často skúšala mnohé nezvyčajné kúsky. Napríklad sa natočila, ako konzumuje surové vajíčka. Svoju „ochutenú” vodu sa rozhodla predávať v hodnote 30-tich dolárov za fľašu. Nie všetci muži sú z tohto jej produktu absolútne vykoľajení.

Jeden youtuber sa vyjadril, že k nej nemá žiadne sympatie a fľašu si kúpil len preto, aby o nej mohol urobiť video. Nad jej snahou zaujať sa pozastavuje mnoho ľudí. Vnímajú ju ako stred medzi nevyrovnaným pubertálnym dievčatkom a budúcou pornoherečkou. Napriek tomu všetci jej fanúšikovia nadšene čakajú, kam je až ochotná zájsť.

View this post on Instagram

so… is THIS how you drink water?

A post shared by Belle 19 (@belle.delphine) on

Ak vás zaujíma, ako sa fľaša s vodou volala, na e-shope bol dostupný pod názvom GamerGirl Bath Water.

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií