fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

FOTKA: Táto hviezda si možno zahrá v očakávanej snímke Deadpool 2

Máte tip? napíšte nám mailom

Zahraje si tento známy chlap drsňáka Cabla vo filme Deadpool 2?

Nejaký čas už je známe, že v pokračovaní úspešného filmu Deadpool sa objaví i postava Deadpoolovho kamaráta Cabla, ktorý bol v komiksoch vykreslený ako prešedivený chlapík so zjazvenou tvárou a napoly robotickým telom. Čo však stále nevieme je, kto si túto postavu zahrá.

V minulosti sa špekulovalo, že sa o rolu Calba majú uchádzať herci ako Liam Neeson, Mel Gibson, Stephen Lang, Dolph Lundgren či Keira Knightley. Teraz sa však objavila ďalšia známa tvár, ktorá by sa vo filme mohla objaviť ako Cable.

Na Instagrame sa objavila fotografia, na ktorej je Hugh Jackman (Wolverine), Pierce Brosnan (James Bond) a Ryan Reynolds (Deadpool). A keďže Jackman a Reynolds už dočinenia s filmom Deadpool majú, ihneď sa objavili špekulácie, že práve niekdajší predstaviteľ Agenta 007 – Jamesa Bonda, Pierce Brosnan, môže byť spomínaným Cablom.

Jedným z argumentov potvrdzujúcich túto správu je skutočnosť, že Pierce Brosnan je postarší, no ihneď sa objavil protiargument, že nemá dostatočne vypracované telo.

Prečítajte si tiež:
Ďalšie video zo Slovenska koluje internetom: Hlavnými hrdinkami sú superrýchle mníšky

35656611

Ľudia z okolia filmu však zatiaľ nič nepotvrdili, ale ani nevyvrátili. Oficiálny kasting sa má konať až o pár týždňov.

Zdroj: cool.iprima.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií