fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najroztomilejšie fotky veveričiek, ktoré musíte vidieť!

Máte tip? napíšte nám mailom

Fotograf počas šiestich rokov denne sledoval veveričky  a podelil sa o najvydarenejšie zábery.

Geert Weggen je holandsko-švédsky fotograf, ktorý sa špecializuje na zachytenie krásy červených veveričiek. Jeho záľuba vo fotografovaní zvierat sa začala pred 6 rokmi, keď sa doslovne na prahu svojich dverí stretol s pôvabnou líškou. Geert ju začal kŕmiť, líška sa vracala každý deň a on to využil ako príležitosť pre fotenie.

Na svojej webovej stránke píše: „Po líške ma začal navštevovať jeden ruský druh vtáka. Zrazu sa môj balkón stal štúdiom naplneným prírodnými rekvizitami, kamerami a zrkadlami.”

Nakoniec sa na jeho balkóne objavili červené veveričky. Vtedy ešte nevedel, že tieto malé bytosti sa stanú jeho životom. Vydarené fotografie malých zvieratiek obleteli svet a ak by ste mali záujem o vlastné zábery, môžete tak urobiť na jednom z dvoch workshopov ročne, ktoré fotograf organizuje.

Tu sú najroztomilejšie zábery, ktoré sa Geertovi podarili zachytiť.

fotky veveričiek

fotky veveričiek

fotky veveričiek

fotky veveričiek

fotky veveričiek

fotky veveričiek

fotky veveričiek

Zdroj: geertweggen.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií