Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aj vtáky vedia poriadne milovať: dôkazom je týchto 5 šokujúcich a zároveň rozkošných fotografií

Láska sa môže prejavovať rôzne. Tieto vtáky sa rozhodli, že sa spriatelia aj s inými zvieratkami. Ako to dopadlo?

Pokračovanie pod reklamou

Zatiaľ čo u ľudí sme si zvykli, že láskyplné prejavy ako bozk alebo pohladenie sú už dnes úplnou samozrejmosťou, v zvieracej ríši je to trochu inak. Keďže nedokážu ukázať náklonnosť slovami, vždy sa potešíme, keď vidíme, ak sa k nám napríklad pritúlia. U domácich miláčikov, akým je mačka, je jednoduché spozorovať priazeň tak, že začne priasť, zatiaľ čo pes nadšene vrtí chvostom. Ale čo robiť v prípade, ak ste majiteľom nejakého vtáka, napríklad sliepky?

Pokračovanie pod reklamou

Láska až za hrob?

 exkluzívne vtáctvo
Zdroj: reddit.com/Boredpanda.com

Portál BoredPanda.com uviedol zaujímavé a zároveň aj prekvapivé fotky vtákov, kde si prejavujú priateľstvo aj s inými zvieratkami. Keďže svoju náklonnosť vedia dať najavo len takýmto spôsobom, vznikli z toho skutočne úsmevné kombinácie. Pozrite sa na vtipné situácie roztomilých zvierat.

fotky vtákov
Zdroj: reddit.com/Boredpanda.com
exkluzívne vtáctvo
Zdroj: reditt.com/Boredpanda.com
exkluzívne vtáctvo
Zdroj: Boredpanda.com/twitter.com/maura
fotky vtákov
Zdroj: reddit.com/Boredpanda.com

Fotky vtákov sú oproti tomuto papagájovi slabým odvarom

Mimochodom, pri tejto téme sa nedá nespomenúť kuriózny prípad z Brazílie, o ktorom sme písali pred dvoma týždňami. Polícia totiž zatkla papagája, ktorý chcel svojich majiteľov informovať o policajnej razii. Zásah bol však úspešný a muži zákona zaistili niekoľko balíčkov kokaínu. Od toho momentu, ako ho policajt v klietke priniesol na policajnú stanicu, prestal komunikovať.

Ach, tie vtáky…

Zdroj titulnej foto:  reddit.com/Boredpanda.com

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií