fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

FOTO: Celebrity, ktoré sa nehanbili a odhalili svoje abnormality a “defekty”. Sú na ne právom pyšné!

Máte tip? napíšte nám mailom

Zvyčajne sme zvyknutí, vidieť celebrity v tip-top forme, s perfektným stylingom a bez akejkoľvek chybičky. Občas sa až zdá, že sú chodiacou dokonalosťou. Vzhliadame k nim ako k bohom a ikonám, ktoré sú pre nás vzorom a inšpiráciou.

Avšak realita je tomuto mediálnemu “pozlátku” veľakrát na míle vzdialená. To, že sú bohatí a slávni ešte neznamená, že celebrity počas života nezápasia s podobnými problémami ako my – “obyčajní smrteľníci”.

Otázkou zostáva, či ostanú v póze “dokonalých hrdinov”, alebo odkryjú verejnosti aj svoju pravú, nedokonalú a neraz veľmi zraniteľnú tvár. Nižšie uvádzame zoznam slávnych celebrít, ktoré sa nebáli a vyšli “s kožou na trh”.

1. Drew Carey – prsty navyše

Carey sa narodil so šiestimi prstami na pravej nohe a dokonca o tom napísal aj vo svojej autobiografii Dirty Jokes and Beer. Tento jav sa nazýva “polydactylita” a je oveľa rozšírenejšia, ako by ste možno predpokladali: týka sa približne každého 500. človeka.

2. Jane Seymour – každé oko iné

Tento jav postihuje menej ako 200 tisíc ľudí v USA. Seymour je jednou z najznámejších ľudí trpiacich heterochromiou.

Prečítajte si tiež:
Slovenskí rekordéri, pamätníci či kanadskí tréneri: Čo ste o našej reprezentácii možno (ne)vedeli?

Pokračovanie na ďalšej strane

3. Daryl Hannah – chýbajúci prst

Daryl prišla o článok prsta na ruke pri nehode. Ako herečke jej zvyčajne pripevňovali na postihnutý prst malú protézu. Sama sa však vyjadrila, že ju to vôbec neobmedzuje a život si užíva plnými dúškami.

4. Joaquin Phoenix – rázštep pery

Rázštep pery, hovorovo prezývaný aj “zajačí pysk”, postihuje asi každé tisíce novorodeniatko. Napriek pokročilej medicíne po ňom ostávajú doživotné estetické stopy. Phoenix je však jasným dôkazom, že aj napriek tomu sa dá vybudovať slávna kariéra.

Pokračovanie na ďalšej strane

5. Carrie Underwood – tri bradavky

Tzv. nadpočetná bradavka je vlastne zvláštnym druhom materského znamienka, ktoré postihuje veľké množstvo ľudí. Jednou z nich je aj Carrie Underwood. “Vyzerá to ako obyčajná šošovička!” vyhlásila.

6. Andy Garcia – siamské dvojča

Andy Garcia sa údajne narodil s nevyvinutým siamským dvojčaťom, prirasteným k jeho ramenu. Zárodok mu odstránili ešte počas detstva a Garcia udáva, že si na to vôbec nepamätá.

Prečítajte si tiež:
Pomocou čarovného programu vytvára očarujúce diela: Z tvorby grafika, ktorý je vo Photoshope skutočný profík ti padne sánka

7. Seal – hlboké jazvy

Za spevákovými jazvami sa neskrýva žiadna tragická nehoda, je to iba bežný prejav kožného ochorenia nazývaného lupus discoid. Toto autoimunitné ochorenie mu na tvári zanecháva hlboké jazvy pripomínajúce “motýľov”.

 

Viete aj o nejakých abnormalitách našich slovenských celebrít? Zdieľajte ich s nami v komentoch!

 

Zdroj / Foto: https://www.metdaan.com/celebrities-odd-body-parts/

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií