Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

FOTO: Celebrity, ktoré sa nehanbili a odhalili svoje abnormality a “defekty”. Sú na ne právom pyšné!

Zvyčajne sme zvyknutí, vidieť celebrity v tip-top forme, s perfektným stylingom a bez akejkoľvek chybičky. Občas sa až zdá, že sú chodiacou dokonalosťou. Vzhliadame k nim ako k bohom a ikonám, ktoré sú pre nás vzorom a inšpiráciou.

Pokračovanie pod reklamou

Avšak realita je tomuto mediálnemu “pozlátku” veľakrát na míle vzdialená. To, že sú bohatí a slávni ešte neznamená, že celebrity počas života nezápasia s podobnými problémami ako my – “obyčajní smrteľníci”.

Pokračovanie pod reklamou

Otázkou zostáva, či ostanú v póze “dokonalých hrdinov”, alebo odkryjú verejnosti aj svoju pravú, nedokonalú a neraz veľmi zraniteľnú tvár. Nižšie uvádzame zoznam slávnych celebrít, ktoré sa nebáli a vyšli “s kožou na trh”.

1. Drew Carey – prsty navyše

Carey sa narodil so šiestimi prstami na pravej nohe a dokonca o tom napísal aj vo svojej autobiografii Dirty Jokes and Beer. Tento jav sa nazýva “polydactylita” a je oveľa rozšírenejšia, ako by ste možno predpokladali: týka sa približne každého 500. človeka.

2. Jane Seymour – každé oko iné

Tento jav postihuje menej ako 200 tisíc ľudí v USA. Seymour je jednou z najznámejších ľudí trpiacich heterochromiou.

Pokračovanie na ďalšej strane

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií