fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

FOTO Minula tisíce, aby vyzerala ako Melania Trump: Toto je výsledok!

Máte tip? napíšte nám mailom

Vďaka súčasným možnostiam dokážeme takmer nemožné. Aj  podobať  sa na niekoho iného. Svoje o tom vie aj žena z Texasu, ktorá sa rozhodla vyzerať ako Melania Trump.

Ak estetická chirurgia vyvoláva množstvo dohadov a kontroverzných názorov, tak premena tejto ženy na dvojníčku manželky Donalda Trumpa ich ešte umocní.

Niektorí ľudia sa rozhodnú zájsť neuveriteľne ďaleko len preto, aby získali to najlepšie z toho najhoršieho. Prípadne naopak. Presne to je aj prípad Claudie Sierry, 42-ročnej ženy z Texasu, ktorá sa rozhodla vyzerať ako Melania Trump. Dizajnová návrhárka, ktorá je zároveň aj matkou, sa rozhodla za každú cenu upútať pozornosť a získať svojich 5 minút slávy.

Jej extrémna fyzická premena bola predmetom niekoľkých epizód vysielaných v americkej relácii „Moja posadnutosť krásou“. Na otázku amerického lifestylového časopisu „Aol“  Claudia Sierra odpovedá, čo ju motivovalo vyzerať ako prvá dáma USA: „Pozrela som na ňu a pomyslela som si, aká je krásna a elegantná. Chcela som novú tvár. Chcela som zdvihnúť moje upadnuté líca, odstrániť dvojitú bradu. Chcela som vyzerať ako ona. A jedinou možnosťou na dosiahnutie tohto cieľa bolo podstúpiť niekoľko estetických operácií.”  Lícne kosti, nos, pery, prsia, všetko bolo upravené, aby Claudia získala svoju vysnívanú podobu s Melaniou Trump.

Prečítajte si tiež:
Skutočný príbeh českej herečky: Lída Baarová netajila pomer s nacistom Goebbelsom
Melania Trump
Claudia Sierra hovorí o svojej vytúženej premene ©printscr Inside Edition

Melania Trump mánia

Deväť estetických chirurgických zákrokov, množstvo botoxu a iných jednoduchších zákrokov stálo Claudiu Serra zatiaľ 65 000 dolárov. S výsledkom je táto 42-ročná žena z Texasu nadmieru spokojná: „Svoju transformáciu absolútne milujem. Myslím, že ma všetci vidia ako nerozvážnu teenagerku, ktorá minula 65 000 dolárov. Ale dovoľte mi povedať svoj názor. Ja som musela investovať do seba. Je to znovuzrodenie Claudie Sierry.“

Franklin Rose, plastický chirurg zodpovedný za premenu Claudie na Melaniu, vysvetľuje: „Množstvo žien sa na mňa obracia so žiadosťou, aby vyzerali ako Ivanka, dcéra Donalda Trumpa. Takže nie je absolútne prekvapujúce, ak ma niekto požiada, aby som mu pomohol vyzerať ako Melania Trump, ktorá je jednoducho krásna.“

Melania Trump
©printscr Inside Edition ©Zuma/Splash News/ABACA

Vyzerať ako niekto iný

V dnešnej dobe sa plastickí chirurgovia stretávajú s požiadavkami na prerobenie tváre či iných častí tela podľa známych celebrít. Jedna mladá žena sa prednedávnom rozhodla vyzerať ako Meghan Markle.  Okrem zmeny tváre však ľudia napríklad žiadajú aj nový zadok či pupok. Môžeme tiež spomenúť „dysmorphic Snapchat“ alebo to, ako niektorí požiadajú o zmenu tváre, aby vyzerali ako ich filtre. Tieto extrémne prístupy sú však znepokojujúce a vyvolávajú mnoho otázok.

Prečítajte si tiež:
Ewa Farna zverejnila nový videoklip, prostredníctvom ktorého oznámila šťastnú správu. GRATULUJEME!

Čo si o nich myslíte vy?

Čítajte tiež:

Je Kate Middleton tehotná? Odborníčka to jasne potvrdzuje

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií