fbpx
FOTO: Na detailoch záleží! Drobný fail spravil z najnovšej kampane Calvina Kleina poriadne fiasko! Sestry Kardashianové sú zahanbené

FOTO: Na detailoch záleží! Drobný fail spravil z najnovšej kampane Calvina Kleina poriadne fiasko! Sestry Kardashianové sú zahanbené

Na prvý pohľad dokonalý záber chrumkavých hviezdičiek z klanu Kardashianiek, na pohľad druhý skôr dobre odvedená práca postprodukcie. Ako sa vraví, “chybička se vloudila” a aj ten najlepší majster tesár sa občas utne. Stále neviete, o čom hovoríme? Venujme teda chvíľku slávy Kourtney.

cosmopolitan.com

Stále nič? No dobre teda, posvieťme si teda na ňu ešte viac.

A čo takto jej vyšportované ramená? Hoci jej neberieme fakt, že ich má poctivo vyrysované, je napohľad zrejmé, že tam majstrovi s photoshopom trošku ušla ruka. Ak sa lepšie prizriete, všimnete si jasné rozdiely medzi ľavým a pravým ramenom. Dalo by sa povedať, že ľavé je skoro dvojnásobne veľké ako to pravé. Hm… žeby genetická chyba? Alebo skôr prílišná retuš? Nuž, menej je niekedy viac. My sme presvedčení, že by vyzerala rovnako dobre aj bez extrémnych úprav. A čo vy?

 

Zdroj / Foto: https://www.cosmopolitan.com/style-beauty/fashion/a22635829/kardashian-calvin-klein-ads-photoshop/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Kourtney Kardashian nepodceňujte, toto je jej šialený tréningový plán so skvelými výsledkami
Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)