fbpx
FOTO: Pen*s ako módny doplnok? Obľúbená blogerka pobavila milióny fanúšikov

FOTO: Pen*s ako módny doplnok? Obľúbená blogerka pobavila milióny fanúšikov

Slávna beauty blogerka Chloe Morellová si nedávno riadne zavarila. Na Instagrame sa obratila na svojich sledovateľov s otázkou, či jej extravagantné ružové ponožky nerozbíjajú celkový outfit. Ponožky však boli všetkým ukradnuté, zaujal ich skôr nezvyčajný motív na sukni. To myslí vážne?

“Na tej sukni je to, čo si myslím, že to je?” pýta sa nemenovaná osoba v komentári. “Neviem prečo, ale myslím, že tie ponožky sú pekné a trendy. To, čo ruinuje celý outfit, je penis na sukni,” píše ďalší.

Hoci sa Chloe prvotne cítila trochu zahanbená, nenechala sa vykoľajiť a motív na sukni followerom objasnila. Prezradila, že ilustrácia mužského pohlavného údu na sukni bola pokusom o umeleckú prácu jej manžela Sebastiana Mecha. “Myslela som si, že zverejniť fotku tej sukne bude perfektné, ale naozaj som nečakala tak veľa reakcii,” skonštatovala na záver.

A čo si o tom myslíte vy? Ujal by sa podobný kúsok vo vašom šatníku?

Zdroj / Foto: https://www.topky.sk/cl/13/1725959/Kraska-chcela-vediet–co-si-ludia-myslia-o-jej-outfite–Ked-zbadali-SELFIE–riesili-nieco-uplne-ine

Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)