fbpx
FOTO: Posledný deň Pohody 2018

FOTO: Posledný deň Pohody 2018

Tohtoročná Pohoda sa skončila. Pozrite sa s nami ešte na niektoré momenty posledného dňa/noci.

Sobota bola slnečná a horúca, v Daylong-u (kde si ľudia mohli načapovať opaľovací krém) sa vystriedalo množstvo návštevníkov, voda či pivo tiekli potokom a v nápojových centrách veru mali čo robiť. Na známom a obľúbenom multižánrovom festivale sme boli aj my, no kvôli bohatému programu sme od radosti nevedeli, čo skôr. Jednou nohou tam a druhou inde. Okrem koncertov nám pretínali cestu aj rôzne workshopy či diskusie, obchodíky, klasické bryndzové halušky aj špecialitky, umelecké inštalácie a performance. Minimum spánku a maximum energie, o tom je v skratke Pohoda. Novinkou bol kompostovateľný riad z celulózy alebo kukuričného škrobu, nápoje zase návštevníci pili z vratných pohárov. Pohoda je eco-friendly. 🙂 Vystúpenia hudobníkov boli výnimočné a pre nás nezabudnuteľné, takisto celá atmosféra so všetkým, čo k tomu patrí.

Toto je posledná dávka fotiek z Pohody 2018. Z predošlých dní si môžete pozrieť TU a TU. Majte ešte pekné prázdniny/dovolenku a stretneme sa tam zas o rok, 11. – 13. júla 2019.

 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Toto leto bude opäť pohodové! Trenčianske letisko ponúkne ďalšiu zmes dobrej zábavy a hudby
Google+ Linkedin

Autor:

Obdivovateľka umenia vo všetkých jeho formách, hľadajúca a nachádzajúca ho všade okolo seba. Fotografiami si zaznamenávam svet, najradšej cez dokumentárnu fotografiu, ľudí a ich príbehy. Redaktorka, editorka, korektorka. Milujem hrabanie sa v textoch a hľadanie chybičiek.