fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

FOTO: Súrodenci až po rokoch zistili, že nie sú rodina. Nevlastný brat však zanechal následne sestre list, ktorý dojal celý svet!

Máte tip? napíšte nám mailom

Súrodenecké puto je jedno z najsilnejších na svete. Napriek tomu, že detstvo prežijeme plné “žabo-myších” hádok a nikdy nekončiacich bitiek, zblížime sa natoľko, že by sme neraz za toho druhého aj dýchali. Spájajú nás spoločné tajomstvá, huncútstva a nevinné klamstvá, ktorými sme si neraz pred rodičmi kryli chrbát. 18-ročnú Pamelu Laru a jej o rok mladšieho brata Jareda Escamilla však po rokoch strávených bok po boku stretlo nečakané prekvapenie. Dozvedeli sa, že v skutočnosti vôbec nie sú pokrvnými súrodencami. 

Pre dospievajúceho chlapca to bol šok, no on mal v situácii jasno. Svojej sestre napísal list, v ktorom vysvetľuje svoj postoj k tejto skutočnosti. „Len som ti chcel povedať, ako veľmi ťa ľúbim. Je mi jedno, čo ľudia hovoria. Navždy budeš moja sestra, moja pokrvná sestra. Si to najlepšie, čo ma mohlo v živote stretnúť. Ľúbim ťa z celého svojho srdca. Ďakujem, že mi pomáhaš v ťažkých chvíľach a ďakujem aj za to, že ma vedieš správnou cestou. Budem tu vždy pre teba, tak ako si tu bola ty vždy pre mňa. S láskou tvoj otravný brat,“  zneli úprimné slová 17-ročného Jareda.

Prečítajte si tiež:
Ako by si odpovedal ty na zradné otázky v Orbit boxe? Čo by si odkázal Ashtonovi Kutcherovi?

Pretože láska nezávisí od toho, či nám v žilách koluje rovnaká krv…

Zdroj / Foto: https://www.dobrenoviny.sk/c/138910/brat-napisal-svojej-sestre-dojimavy-odkaz-po-tom-ako-zistil-ze-je-nevlastna-

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií