fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

FOTO: Muž si nechal urobiť tetovanie svojej chrápajúcej manželky

Máte tip? napíšte nám mailom

Fanúšikov nezvyčajných tetovaní sú po svete tisícky. Avšak 40-ročný Američan prekročil všetky hranice. Na svoj zadok si dal vytetovať jednej z najnechutnejších obrázkov. 

Ľudia sa nechávajú tetovať z rôznych dôvodov. Niektorí sa rozhodnú tetovaním uctiť si svojich blízkych alebo zachovať spomienku na silný moment z ich života. Iní sa rozhodnú pre tetovanie len preto, že sa im daný obrázok páči či chcú byť “IN”. Avšak ani jeden z týchto dôvodov nebol hlavným motívom pre nové tetovanie 40-ročného umývača okien z Portsmouthu v Hampshire.

Tetovanie ako vianočný darček

Otec piatich detí, James McGraw, naplánoval pre svoju manželku Kelly nezabudnuteľné Vianoce. Jej tvár si nechal vytetovať na svoj zadok. Samozrejme, na tetovaní v podobe tváre manželky by nebolo nič nezvyčajné, keby James nepoužil jednu z jej najhorších fotografií. Tá vznikla počas dlhého letu na ich dovolenku, kedy Kelly zaspala s otvorenými ústami a chrápala.

Obrázok v podobe chrápajucej manželky vytetoval na Jamesonov zadok jeho priateľ a osobný tatér Gary Stephens. Počas ôsmich hodín, pri ktorých si James od bolesti aj smiechu utieral slzy boli pre oboch nezabudnuteľným zážitkom. Rovnako, ako tvár šokovanej Kelly, ktorá dorazila do tetovacieho štúdia, aby doniesla svoju manželovi zabudnutú peňaženku.

Prečítajte si tiež:
Vedeli ste, že ľudia, ktorí trpia depresiou, majú takýto slovník?
tetovanie chrápajucej manželky
Zdroj: Facebook @James McGraw

Dokonalý prank

James a Kelly spolu tvoria pár už 24 rokov. Počas tohto obdobia sa stali nie len že hrdými rodičmi piatich detí, ale si aj stihli zo seba niekoľkokrát vystreliť v podobne tzv. pranku. Tetovanie na zadku v podobe chrápajucej Kelly je jedným z nich. Avšak James sa teraz obáva, čo si jeho manželka vymyslí.

„Tetovanie je krásna pocta mojej manželke – vždy si to bude pamätať. Trvalo to osem hodín plných bolesti. Stále nedokážem uveriť, že som to urobil. Momentálne som ale ja na vrchole našich prankov. Vyhrávam, no obávam sa. Absolútne netuším, čo si Kelly pripraví.“

A my sa v redakcii nevieme dočkať, čo si 37-ročná Kelly McGraw  na svojho manželka vymyslí, aby sa mu opäť vtipne pomstila.

Pozrite si galériu fotiek týchto vtipných manželov:

Čítajte tiež:

FOTO Minula tisíce, aby vyzerala ako Melania Trump: Toto je výsledok!

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií