fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fotograf odhalil zákulisie svojej tvorby. Profesionálne insta zábery môže mať naozaj každý!

Máte tip? napíšte nám mailom

Pri skrolovaní Instagramom veľakrát narazíme na profily, pri ktorých sme fascinovaní kvalitou a krásou fotografií. Rozmýšľate aj vy, či si všetci tí ľudia môžu dovoliť profesionálov alebo voľný vstup do štúdia s najlepšími nastaveniami, ktoré si dokážete predstaviť? Omyl.

Profi fotky si môže urobiť naozaj každý, stačí na to dúšok kreativity a trochu úprav v editovacích programoch. Z vášho obyčajného instagramového účtu sa razom stane raj plný farebných a bezchybných záberov. Neveríte? Profesionálny fotograf odhalil zákulisie tvorby svojho bohatého insta profilu a dokázal, že kvalitných a originálnych fotografií je schopný každý.

Využíva úplne bežné prostredie, ako uličku v supermarkete či televíznu obrazovku, a nastavuje atmosféru mimo tohto sveta. Calob Castellon tvorí svojou kreativitou a svetu odkazuje, že nemá veriť všetkému, čo vidí. Odhaľuje pravdu za umeleckými fotografiami a ukazuje, ako sa jednoduchý obraz premieňa na umelecké dielo. Na svojom profile už nazbieral viac ako 300-tisíc sledovateľov.

 

 

 

 

 

 

 

 

Alebo jedna z jeho posledných úprav:

https://www.instagram.com/p/Bt0Bi1znkQd/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Viac na jeho Instagrame.

Prečítajte si tiež:
Obľúbený tradičný trnavský jarmok dosiahol rekordný zisk

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií