fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fotograf odhalil zákulisie svojej tvorby. Profesionálne insta zábery môže mať naozaj každý!

Pri skrolovaní Instagramom veľakrát narazíme na profily, pri ktorých sme fascinovaní kvalitou a krásou fotografií. Rozmýšľate aj vy, či si všetci tí ľudia môžu dovoliť profesionálov alebo voľný vstup do štúdia s najlepšími nastaveniami, ktoré si dokážete predstaviť? Omyl.

Profi fotky si môže urobiť naozaj každý, stačí na to dúšok kreativity a trochu úprav v editovacích programoch. Z vášho obyčajného instagramového účtu sa razom stane raj plný farebných a bezchybných záberov. Neveríte? Profesionálny fotograf odhalil zákulisie tvorby svojho bohatého insta profilu a dokázal, že kvalitných a originálnych fotografií je schopný každý.

Využíva úplne bežné prostredie, ako uličku v supermarkete či televíznu obrazovku, a nastavuje atmosféru mimo tohto sveta. Calob Castellon tvorí svojou kreativitou a svetu odkazuje, že nemá veriť všetkému, čo vidí. Odhaľuje pravdu za umeleckými fotografiami a ukazuje, ako sa jednoduchý obraz premieňa na umelecké dielo. Na svojom profile už nazbieral viac ako 300-tisíc sledovateľov.

 

 

 

 

 

 

 

 

Alebo jedna z jeho posledných úprav:

https://www.instagram.com/p/Bt0Bi1znkQd/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Viac na jeho Instagrame.

Zdroj: boredpanda.com

Nahrávam...

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií