fbpx
Fotograf odhalil zákulisie svojej tvorby. Profesionálne insta zábery môže mať naozaj každý!

Fotograf odhalil zákulisie svojej tvorby. Profesionálne insta zábery môže mať naozaj každý!

Pri skrolovaní Instagramom veľakrát narazíme na profily, pri ktorých sme fascinovaní kvalitou a krásou fotografií. Rozmýšľate aj vy, či si všetci tí ľudia môžu dovoliť profesionálov alebo voľný vstup do štúdia s najlepšími nastaveniami, ktoré si dokážete predstaviť? Omyl.

Profi fotky si môže urobiť naozaj každý, stačí na to dúšok kreativity a trochu úprav v editovacích programoch. Z vášho obyčajného instagramového účtu sa razom stane raj plný farebných a bezchybných záberov. Neveríte? Profesionálny fotograf odhalil zákulisie tvorby svojho bohatého insta profilu a dokázal, že kvalitných a originálnych fotografií je schopný každý.

Využíva úplne bežné prostredie, ako uličku v supermarkete či televíznu obrazovku, a nastavuje atmosféru mimo tohto sveta. Calob Castellon tvorí svojou kreativitou a svetu odkazuje, že nemá veriť všetkému, čo vidí. Odhaľuje pravdu za umeleckými fotografiami a ukazuje, ako sa jednoduchý obraz premieňa na umelecké dielo. Na svojom profile už nazbieral viac ako 300-tisíc sledovateľov.

 

 

 

 

 

 

 

 

Alebo jedna z jeho posledných úprav:

View this post on Instagram

Just tryna live my childhood dream..🚀

A post shared by Calob Castellon (@calop_) on

Viac na jeho Instagrame.

Zdroj: boredpanda.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Ľudia sa podelili s internetom o svoje trápne školské fotografie: Toto vás dostane do kolien
Google+ Linkedin
Romana Haluščíková

Redaktorka magazínu Klocher - študentka piateho ročníka Fakulty masmediálnej komunikácie v Trnave. V rokoch 2016-2018 pôsobila na poste šéfredaktorky študentského časopisu Atteliér, ktorý bol viackrát ocenený na novinárskej súťaži Štúrovo pero.