fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fotografia, na ktorej vojaci držia v rukách malé dievčatko, dojíma svet. Aký príbeh sa za ňou skrýva?

Máte tip? napíšte nám mailom

Príbeh ukrytý za touto fotografiou je skutočne silný…

Chris Harris bol členom americkej armády, ktorý, žiaľ, v auguste minulého roku zahynul v Afganistane, keď sa samovražedný atentátnik prenikol do konvoje NATO a odpálil sa. Len týždeň pred touto nešťastnou udalosťou sa vojak dozvedel, že jeho manželka Britt čaká dieťatko. Toho sa však už nedožil.

17. marca tohto roku sa narodila Christian Michelle Harris, dcérka Britt a Chrisa. V tento deň sa zároveň z misie v Afganistane vrátila jednotka, v ktorej Chris slúžil. Práve preto bol tento deň o to viac výnimočný a krajší. Keďže nebohý vojak sa tejto radosti nedožil, no mužov zo svojej jednotky považoval za svoju rodinu, Britt a vojaci sa rozhodli nafotiť silné fotografie s maličkým dievčatkom.

Na najemotívnejšom zábere vidieť asi dvadsať vojakov, ktorí narodenie dievčatka oslávili salvou vo vojenských uniformách, ako držia malú Christian vo svojich rukách. Dievčatko má na fotografii body, nna ktorých oznamuje svetu: “Môj otecko, môj hrdina.” 

Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram

 

 

Zdroj: CBS News

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií