fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fotografka Noelle Mirabella fotí svoje spiace deti, aby ukázala zázrak, ktorý prinášajú do jej života

Máte tip? napíšte nám mailom

Rovnako ako pre mnoho iných fotografov aj deti Noelle Mirabella boli jej najväčším zdrojom inšpirácie pre jej prácu. Fotografka má nekonečnú zbierku fotografií s jej maličkými. Na niektorých sú aj so špinavými tvárami či strapatými vlasmi. Nejakým spôsobom sa vo fotografke zrodila obrovská túžba všetko zdokumentovať.

„Uvedomujem si, že moje deti jedného dňa prestanú chcieť, aby som ich dvíhala na ruky. Prestanú prosiť, aby som im čítala rozprávky pred spaním. Toto všetko mi pripomína fakt, že nič na tomto svete nie je večné a aj moje deti jedného dňa vyrastú. Príde čas a moje deti budú čeliť ťažkej realite tohto sveta. Počas toho ako som dokumentovala naše životy, ukladala som toľko spomienok, koľko bolo možné. Mám túžbu zachytiť svoje deti tak, ako ich vidím ja,“ prezradila fotografka.

Na všetky fotky, ktoré odfotografovala existuje špeciálne miesto, ktoré je v jej srdci. Je to miesto, kam ide, keď chce zastaviť čas. Fotky spiacich detí sa stali symbolom niečoho väčšieho a slúžia ako pripomienka, že jej deti budú vytvárať domov kdekoľvek, ak bude s nimi.

Prečítajte si tiež:
Nevidiaca žena, "uvidela" svojho nenarodeného syna pomocou 3D tlačiarne

i-photograph-my-children-sleeping-to-portray-the-wonder-that-they-bring-into-my-life__880 i-photograph-my-children-sleeping-to-portray-the-wonder-that-they-bring-into-my-life-2__880 i-photograph-my-children-sleeping-to-portray-the-wonder-that-they-bring-into-my-life-3__880 i-photograph-my-children-sleeping-to-portray-the-wonder-that-they-bring-into-my-life-4__880 i-photograph-my-children-sleeping-to-portray-the-wonder-that-they-bring-into-my-life-5__880 i-photograph-my-children-sleeping-to-portray-the-wonder-that-they-bring-into-my-life-6__880 i-photograph-my-children-sleeping-to-portray-the-wonder-that-they-bring-into-my-life-7__880 i-photograph-my-children-sleeping-to-portray-the-wonder-that-they-bring-into-my-life-9__880 i-photograph-my-children-sleeping-to-portray-the-wonder-that-they-bring-into-my-life-10__880 i-photograph-my-children-sleeping-to-portray-the-wonder-that-they-bring-into-my-life-11__880 i-photograph-my-children-sleeping-to-portray-the-wonder-that-they-bring-into-my-life-12__880 i-photograph-my-children-sleeping-to-portray-the-wonder-that-they-bring-into-my-life-13__880 i-photograph-my-children-sleeping-to-portray-the-wonder-that-they-bring-into-my-life-14__880 i-photograph-my-children-sleeping-to-portray-the-wonder-that-they-bring-into-my-life-15__880 i-photograph-my-children-sleeping-to-portray-the-wonder-that-they-bring-into-my-life-16__880 i-photograph-my-children-sleeping-to-portray-the-wonder-that-they-bring-into-my-life-17__880
Zdroj: www.boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií