fbpx
Fotografka vytvára nádherné scény, ktoré vyzerajú ako z rozprávky

Fotografka vytvára nádherné scény, ktoré vyzerajú ako z rozprávky

Umelecky zmýšľajúci ľudia sa pozerajú na spoločné veci inak a sú schopní nájsť inšpiráciu v čomkoľvek. Fotografka z Moskvy menom Kristina Makeeva premení každú krajinu na magickú rozprávku. V sérii úžasných portrétov spáruje fotografovanie s módou a výsledok jej práce vám vyrazí dych.

#1

Kristina Makeeva začala s fotografovaním, keď mala šestnásť rokov a odvtedy fotoaparát nepustila zo svojich rúk. S rozprávkovým vkusom prišla do svetovej pozornosti sériou, ktorá predviedla zimnú krásu snehu v Moskve. Jej fotografie spájajú módu i cestovanie a stali sa vlastným rukopisom.

https://www.instagram.com/p/Bkm7ca-l8oQ/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BkIiFnWlaBW/?utm_source=ig_embed

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Fotografka Noelle Mirabella fotí svoje spiace deti, aby ukázala zázrak, ktorý prinášajú do jej života

Google+ Linkedin

Autor:

Moje meno je Rado a písanie ma baví už od detstva, už nech to znie akokoľvek klišé. Pôvodne som chcel ísť študovať žurnalistiku, ale nakoniec som vyštudoval kulturológiu na Univerzite Komenského. Napriek tomu, že veľa ľuďom tento odbor veľa nepovie, tak mňa štúdium veľmi bavilo a som rád, že sa teraz môžem venovať písaniu aj na témy, ktoré sme riešili v škole. Veď, čo môže byť viac ako robiť to, čo človeka teší a napĺňa."