fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

FOUR FACES: Čo na srdci, to na jazyku!

Máte tip? napíšte nám mailom

Skupina FOUR FACES z malej obce Hoste neďaleko Trnavy pôsobí na našej hudobnej scéne od roku 2012. Za pomerne krátky čas sa môžu pochváliť nejedným úspechom!

 

Okrem koncertov doma i v susednej Českej republike vstúpili do povedomia divákov aj ako finalisti súťaže ROCKOVÁ MATURITA. O tom, že táto skupina to s hudbou myslí naozaj vážne svedčia aj ich ďalšie kroky.

 

Veľmi nás teší pozitívny ohlas na našu kapelu nielen od divákov na koncertoch, ale aj od odborníkov na Rockovej Maturite či Cibula feste. A aj práve preto sme sa rozhodli nenechať nič na náhodu a pri realizácii nových skladieb sme sa obrátili na Jimiho Cimbalu z RANDAL GROUP production. V skladbe N.N.V.D.M. si zrovna servítky pred ústa nedávame, ale v tom je práve jej pointa – čo na srdci, to na jazyku.” Hovorí spevák skupiny Ľudo.

 

FOUR FACES – N.N.V.D.M.

 

No ako mnohé iné kapely ani FOUR FACES sa nevyhli personálnym zmenám a preto hľadajú do svojich radov nového spoluhráča na post basgitaristu.

 

Prečítajte si tiež:
Raper Vec ironicky skritizoval Slovákov. V klipe sa objavilo mnoho známych tvári
ZDROJ: Pavol Dráb (Randal Group Production)/FOTO ZDROJ: archív FOUR FACES
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií