fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Francúzsky dvojník postavičky Kena je mŕtvy! Quentin DeharKenov spáchal samovraždu

Máte tip? napíšte nám mailom

Namiesto oslavy narodenín si vybral smrť. Quentin Dehar, známy svojou posadnosťou k podobizni Kena zanechal tisícky trúchliacich fanúšikov.  

Smutná správa zasiahla milovníkov Barbie Sveta. Quentin Dehar je mŕtvy! Mladý muž sa preslávil svojou nepriahliadnuteľnou podobou s bábikou Ken. Do plastických operácií, ktoré mu vysnenú podobu postupne prinášali investoval viac ako 50 tisíc eur.

Na svoju smrť upozorňoval

Quentin Dehar uverejnil deň pred svojou samovraždou veľmi zvláštnu fotografiu. Na sociálnej sieti zdieľal vyhľadávanú frázu „samovražda FX“, odkazujúc na Françoisa-Xaviera, bývalého kandidáta televíznej reality show Tajný príbeh 3, ktorý sa zabil hodením pod auta v roku 2011. „Môj brat,“ napísal Quentin. Na Facebooku, tiež v nedeľu 1. septembra, napísal, že chce „zabudnúť na všetko“. Tieto správy jasne naznačovali samovražedné úmysly mladého muža. Nikto im však nevenoval dostatočnú pozornosť.

Quentin bol po útokoch na jeho osobu od roku 2018 traumatizovaný. V marci tohto roku oznámil, že už viac nechce podstupovať plastické operácie a chce sa stať stewardom, čo sa mu aj podarilo.

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton je vyčerpaná a zúfalá: Želá si hovoriť s Harrym

Na sociálnych sieťach mu mnohé známe osobnosti, vrátane jeho blízkych priateľov, nechávajú dojemné odkazy a vzdávajú úctu.

https://www.instagram.com/p/B169i9oI3Xo/?utm_source=ig_web_copy_link

„Rozhodol si sa odísť v deň, keď si sa narodil. Nepotrebujem hovoriť, čo všetko sme spolu prežili, aby som ti vzdala úctu. Ty to vieš. Už sa so mnou nikdy nerozlúčiš, môj blázonko,” píše Ludivine Birker, bývalá kandidátka princov lásky (W9), v legende o svojej fotografii sprevádzanej Quentinom Deharom.

https://www.instagram.com/p/B16sqNNopSg/?utm_source=ig_web_copy_link

„Som zničená”

Anastasia Doll, známa tiež svojou posadnutosťou k bábike Barbie bola najlepšou priateľkou Quentina. Na svojom Instagrame mu rovnako, ako Ludivine, vzdala úctu: „Dnešok bol dňom tvojich narodenín. Som zničená. Boli sme ako brat a sestra, veľa sme sa hádali, no medzi nami bolo tak veľa lásky. Je mi ľúto, ze sme sa naposledy pohádali a už nikdy ti nebudem môcť povedať dovidenia. Odpočívaj v pokoji. “

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií