fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Životný príbeh Freddieho Mercuryho sa dočkal filmového spracovania

Máte tip? napíšte nám mailom

Životopisné filmy o legendách z rôznych oblastí spoločenského života sú veľmi populárne. Bodaj by nie. Ich talent, netradičný životný štýl, porušovanie pravidiel a nekonvenčné správanie vždy fascinovalo a inšpirovalo.

Jednou z osobností, ktoré sú večným zdrojom inšpirácie a obdivu, je bezpochyby Freddie Mercury a skupina Queen, ktorí majú neskutočný počet fanúšikov aj roky po Freddieho smrti. Bolo preto len otázkou času, kedy sa životný príbeh legendárneho speváka dočká zvečnenia v podobe životopisného filmu.

Nielen fanúšikovia Freddieho Mercuryho si prídu na svoje. Filmové spracovanie sľubuje drámu, napätie a obraz o živote speváka, ako aj celej skupiny a ich cesty za slávou.

„Jediné, čo je pozoruhodnejšie ako ich muzika, je jeho príbeh.“

Týmito slovami sa začína trailer k filmu, ktorý divákov láka do sveta večnej slávy a legendárnej hudby. Réžie sa ujali Bryan Singer a Dexter Fletcher. Freddieho Mercuryho si zahral Rami Malek, mladý herec známy napríklad z filmov Noc v múzeu alebo sága Twilight.

 

 

Zdroj: www.youtube.com/watch?v=mP0VHJYFOAU, https://www.csfd.cz/film/300902-bohemian-rhapsody/prehled/

Foto: https://www.rewind.sk/film-bohemian-rhapsody-novy-trailer/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií