fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Futbalista Radoslav Zabavník sa teší! Bocian mu priniesol dcérku Valentínu

Máte tip? napíšte nám mailom

K dcérke Šarlote v stredu pribudla Valentína

Bývalý futbalový reprezentant Radoslav Zabavník (35) má dôvod na radosť. Od minulej stredy  je z neho dvojnásobný otec. K 7-ročnej dcérke Šarlotke počas minulého týždňa pribudla aj malá Valentínka. Futbalista z Košíc niekoľko rokov pôsobil v Nemecku, no pred časom sa spoločne s manželkou Dankou rozhodli natrvalo usadiť v Rosine pri Žiline, kde momentálne pôsobí ako tréner prípravky OŠK Rosina. Kvôli zdravotným komplikáciám a niekoľkým operáciám sa rozhodol uprednostniť zdravie, a profesionálnu hráčsku kariéru zavesil na klinec, no venuje sa tréningom prípravky a do budúcna sa nebráni ani trénovaniu hráčov v Žiline.

 Hrdý otec Radoslav Zabavník

Len spomenieme, že Rosina sa nestala len domovom Radoslava Zabavníka, ale aj ďalšieho futbalistu, Lukáša Tesáka, ktorého môžete poznať ako hráča  Arsenalu Tula a momentálne aj ako hráča Slovenskej futbalovej reprezentácie.

Foto: sport.aktuality.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií