fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Gabika z Take Me Out si vystrelila z Fica natoľko, že jej Facebook zablokoval účet: Tento obrázok premiéra zdieľala

Máte tip? napíšte nám mailom

Gabika Bullová, ktorú Slováci poznajú z reality show Farma a momentálne vysielanej kontroverznej zoznamky Take Me Out vie zaujať aj mimo kamier. Tentokrát sa jej podarilo, aby si jej činnosť všimol aj Facebook.

Gabika Bullová je dá sa povedať televíznou stálicou. Pred niekoľkými rokmi ju mohli diváci vidieť v markizáckej Farme, neskôr sa objavila v programe Sexy šport hore bez, ktorý vysielala stanica Daj to a momentálne svojimi pikantnými hláškami hviezdy v jojkárskej zoznamke Take Me Out.

Gabriela sa do pamäte ľudí zaryla však predovšetkým tým, že jej nerobí problém nahota, nerozvážnosť a tiež tým, že si nekladie servítku pred ústa. Práve nerozvážnosť sa jej pred pár dňami stala na sociálnej sieti osudnou. Ex-farmárka, ktorá si hľadá chlapa totiž na svojom facebookom zdieľala obrázok premiéra Fica, ktorý mal na hlave skutočne jedinečnú “korunu.” Vtipný obrázok však neostal bez povšimnutia a všimol si ho aj samotný Facebook, ktorý ju vďaka tomuto príspevku zablokoval na 30 dni.

fico

 

 

Zdroj: Facebook

Prečítajte si tiež:
NEUVERITEĽNÉ: Takto by vyzerali zosnulé hudobné legendy, keby žili
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií