fbpx
Gabika z Take Me Out si vystrelila z Fica natoľko, že jej Facebook zablokoval účet: Tento obrázok premiéra zdieľala

Gabika z Take Me Out si vystrelila z Fica natoľko, že jej Facebook zablokoval účet: Tento obrázok premiéra zdieľala

Gabika Bullová, ktorú Slováci poznajú z reality show Farma a momentálne vysielanej kontroverznej zoznamky Take Me Out vie zaujať aj mimo kamier. Tentokrát sa jej podarilo, aby si jej činnosť všimol aj Facebook.

Gabika Bullová je dá sa povedať televíznou stálicou. Pred niekoľkými rokmi ju mohli diváci vidieť v markizáckej Farme, neskôr sa objavila v programe Sexy šport hore bez, ktorý vysielala stanica Daj to a momentálne svojimi pikantnými hláškami hviezdy v jojkárskej zoznamke Take Me Out.

Gabriela sa do pamäte ľudí zaryla však predovšetkým tým, že jej nerobí problém nahota, nerozvážnosť a tiež tým, že si nekladie servítku pred ústa. Práve nerozvážnosť sa jej pred pár dňami stala na sociálnej sieti osudnou. Ex-farmárka, ktorá si hľadá chlapa totiž na svojom facebookom zdieľala obrázok premiéra Fica, ktorý mal na hlave skutočne jedinečnú “korunu.” Vtipný obrázok však neostal bez povšimnutia a všimol si ho aj samotný Facebook, ktorý ju vďaka tomuto príspevku zablokoval na 30 dni.

fico

 

 

Zdroj: Facebook

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Muž zákona sa pokúšal zatknúť kúzelníka: Nečakal však, že obyčajný policajný zákrok premení na poriadnu komédiu
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.