fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Gáboríkovci prezradili tajomstvo: Majú veľkú novinu!

Máte tip? napíšte nám mailom

Mariána Gáboríka a jeho manželku, bývalú tanečnicu Ivanu, za slobodna Surovcovú, pravdepodobne nikomu nemusíme predstavovať. Momentálne Gáboríkovci prezradili tajomstvo. Verejnosť  ostala milo prekvapená informáciou o tom, že čakajú prírastok do rodiny.

Končí Marián Gáborík definitívne s hokejom?

Marián Gáborík je jedným z najznámejších a najobľúbenejších slovenských hokejistov vôbec. Slovenský krídelník, ktorý pôsobil v Ottawe Senators, však momentálne koketuje s definitívnym ukončením kariéry. Hokeju sa aktívne nevenuje už dlhšiu dobu, nakoľko utrpel zranenie, kvôli ktorému si s hokejom musel dať pauzu. Ako sa však sám vyjadril pre Live online magazín, „Udržiavam sa a cvičím, aby sa zlepšil môj stav. Popri tom sa venujem biznisu a užívam si život bez hokeja, čo som za posledných 19 rokov nezažil. Dokonca som začal hrať aj na gitare.“ A práve táto životná situácia mu zrejme otvorila aj úplne novú životnú etapu.

https://www.instagram.com/p/B1S56IPDMX_/

Ach, tá láska

V roku 2011 stretol úspešný hokejista a víťaz Stanleyho pohára ešte úspešnejšiu slovenskú tanečnicu, ktorá bola v tom čase jedným z najväčších miláčikov slovenského šoubiznisu, Ivanu Surovcovú. Niekoľko rokov tvorili idylický párik, keď sa v roku 2017 rozhodli svoju lásku spečatiť aj oficiálne. A tak sa v romantickom kaštieli v Tomášove vzali. Od tohto momentu však už prešiel nejaký ten piatok, preto sa začali čoraz viac skloňovať otázky týkajúce zakladania vlastnej rodinky. Doposiaľ sa sympatický párik vyjadreniam na túto tému bránil, no teraz sa veci pravdepodobne zmenia. Gáboríkovci prezradili tajomstvo!

https://www.instagram.com/p/B4XiWrHg-c_/

Prečítajte si tiež:
Netflix po novom už aj v češtine! Má to však jednu veľkú nevýhodu

Gáboríkovci čakajú bábätko

Väčšina mladých manželských párov tak nejak prirodzene túži po rodine. Niekomu je doprianá krátko po svadbe, iní si musia na ten správny moment chvíľu počkať. To bol zrejme aj prípad Mariána a Ivany. Od ich sobáša sú to už viac ako dva roky, no svojho prvého dieťatka sa dočkajú zrejme až v najbližších mesiacoch. Ako uvádza dobre informovaný zdroj, Ivana Gáboríková je tehotná. Túto správu manželia vraj oznámili už aj svojim najbližším. Na oficiálne vyjadrenie priamo od Gáboríkovcov si však zrejme ešte budeme musieť počkať.

https://www.facebook.com/iversanns/photos/a.163367554216193/409291879623758/?type=3&theater

A nám neostáva iné, len Gáboríkovcom zablahoželať a popriať veľa zdravia!

Zdroj: www.magazin.lionline.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií